Делегація м. Івано-Франківська, в складі заступника міського голови Зінаїди Федорук, представників міської влади та керівників промислових підприємств, в період з 13 по 17 червня 2007 року з дійснила візити в міста Люблін та Свідніця (Польща).
У м. Люблін делегація прийняла участь в VII Європейському економічному форумі. В рамках форуму між представниками міст Івано-Франківська та Любліна досягнуто домовленості щодо підписання угоди по проекту «Стратегія трансграничної співпраці Люблін-Луцьк-Львів-Івано-Франківськ». Також проведено індивідуальні зустрічі між польськими бізнесменами та керівниками Івано-Франківських підприємств.
Також делегація відвідала XV Міжнародний Свідніцький Ярмарок.
16 червня президентом м. Свідніця Войцехом Мурзаком та заступником міського голови Зінаїдою Федорук підписано лист про наміри щодо встановлення партнерської співпраці між нашими містами.
У Свідніцькому повіті делегація відвідала промислову інвестиційну зону, на якій розміщено виробничі потужності відомих компаній Палмолів та Електролюкс.
![]() |
![]() |