18 червня 2007 року в таборі відпочинку «Лімниця», с. Вістова Калузького району, Івано-Франківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Івано-Франківський комітет фізкультури і спорту міськвиконкому провели «малі Олімпійські ігри» серед дітей шкільного віку табору відпочинку «Лімниця».
Учасниками змагань були діти з м. Івано-Франківська. Переможцями стали:
· Комбіновані естафети – І місце – ІІІ загін «Дружні кошенята» (34 очки)
ІІ місце – І V загін «Бджілка» (32 очки)
· Міні – футбол (хлопчики) – І місце – ІІ загін (Екстремали)
ІІ місце – І загін (Тінейджери)
ІІІ місце – ІІІ загін «Дружні кошенята»
· Біг 30 метрів (дівчата) – І місце – Созона Вікторів (5,3 с)
ІІ місце – Ляцьковська Лілія (5,5 с)
ІІІ місце – Вербицька Ірина (5.6 с)
· Біг 60 метрів хлопчики – І місце – Козачок Андрій (10.0 с)
ІІ місце – Сурков Володимир (10.3 с )
ІІІ місце – Масик Аедрій (10.4 с)
· Легкоатлетичні естафети – І місце – ІІ загін «Екстремали» (57.1 с)
ІІ місце – І загін «Тінейджери» (58.0 с)
Всі переможці та призери були нагороджені грамотами міськспорткомітету, футболками та солодкими подарунками від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Директор центру Андрій Українець вручив директору табору футбольний м’яч, для користування табору. Прийняло участь у змаганнях 85 дітей пільгових категорій (з багатодітний сімей, діти напівсироти, сироти, діти без опіки). Всім учасникам змагань і присутнім вручили солодкі подарунки.