24 червня 2007 року в клубі Української інтелігенції ім.. Б. Лепкого і ОО ВУТ «Просвіта» відбудеться літературно-музичний вечір, присвячений 100 річчю від народження письменниці Ірини Вільде та презентації перевиданої видавництвом «Відродження» трилогії «Метелики на шпильках, б’є восьма, повнолітні діти».
Три повісті Ірини Вільде «Метелики на шпильках», «Б’є восьма» та «Повнолітні діти» стали у свій час етапним явищем у розвитку модерного стилю в українській літературі. Це був свіжий струмінь психологізму, легкої грайливості слова, химерності образу, а заразом маніфест нової жіночності. Цикл є своєрідним «епосом Юності», художнім міфом про Чернівці, віконцем у ментальний світ західно-української молоді міжвоєнної доби.
Відбудеться вечір о 17.00
Місце проведення: Народний Дім «Просвіта», вул.. Грушевського 18.