18 червня 2007 року відбудеться звіт міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса перед трудовим колективом ВАТ «Арматурний завод». Початок о 16:00.
20 червня 2007 року міський голова Віктор Анушкевичус звітуватиме перед трудовим колективом КП Електроавтотранс (о 08:00 ранку) та перед працівниками культури міста о 15:00.
А 24 червня 2007 року в приміщенні Центру Підвищення кваліфікації держслужбовців о 14:00 відбудуться громадські слухання ініційовані міським головою Івано-Франківська. В рамках громадських слухань буде заслухано звіт голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за рік роботи. А також присутні зможуть задати запитання голові міста та його заступникам. Запрошуються мешканці міста та працівники усіх трудових колективів Івано-Франківська.