Мешканців Івано-Франківська задоволені роботою міського голови Віктора Анушкевичуса та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Це показали перші 3 звіти міського голови перед трудовими колективами міста. Зокрема Віктор Анушкевичус минулого тижня відзвітував перед працівниками Локомотиворемонтного заводу, КП «Водоекотехпром» та жителями села Хриплин.
Перший звіт міського голови Віктора Анушкевичуса на Локомотиворемонтному заводі, як кажуть, пройшов на ура. Досконале володіння цифрами та фактами, відвертий звіт про зроблене та про те, що ще не вдалося зробити і чому, реальні плани на майбутнє. Про все це Віктор Анушкевичус розповідав не вимушено, вільно і, хочемо зазначити, «без папірця». Що свідчило, міський голова повністю володіє тою ситуацією, яка є в Івано-Франківську і пильно стежить за роботою своїх заступників та начальників управлінь та відділів.
Після годинного звіту працівники Локомотиворемонтного заводу мали нагоду поспілкуватися з міським головою. Відверті питання не лякали голову міста. люди отримали ґрунтовні та повні відповіді на наболілі питання. І, як видно, були повністю задоволені розмовою з міським головою, оскільки неодноразово засипали його аплодисментами.
Наприкінці першої зустрічі з трудовими колективом міський голова Івано-Франківська подякував працівникам Локомотиворемонтного заводу за увагу, за плідну співпрацю з владою заради добробуту рідного міста та пообіцяв і надалі робити все можливе аби Івано-Франківськ був найпривабливішим містом в Україні.
Наступна зустріч відбулася з працівниками КП «Водоекотехпром». Віктор Анушкевичус, не порушуючи регламенту (лише година на звіт) не лише чітко і ясно відзвітував про свою роботу та роботу за минулий рік, а й чітко окреслив перспективи роботи та розвитку КП «Водоекотехпром». Запитання працівників даного підприємства не надто відрізнялися від запитань їх попередників. Здебільшого питання стосувалися роботи ЖЕО та забезпечення житлом працівників «Водоекотехпрому». Проте не оминули водоекотехпромівці і таких моментів, як заробітна плата та передача на баланс КП «Водоекотехпром» внутрібудинкових мереж, якими досі опікуються ЖЕО міста. Щодо першого питання то міський голова Віктор Анушкевичус дав розпорядження, що наступне підвищення заробітної плати стосуватиметься виключно трудового колективу. В розмові з працівниками було виявлено, що заробітна плата рядового працівника КП «Водоекотехпром» становить трохи більше, ніж 600 грн. В той момент як керівництво отримує 1200 грн. Такий стан речей змусив голову міста прийняти кардинальне рішення – наступного разу підняти заробітну плату лише працівникам.
Щодо передачі внутрібудинкових мереж на баланс «Водоекотехпрому» то тут виникли певні дискусії. Віктор Анушкевичус прийняв рішення, що спершу оговорить дане питання з фахівцями КП «Водоекотехпром» і лише згодом визначиться передавати мережі на баланс підприємства чи ні. Зустріч міського голови з інженерами КП «Водоекотехпром» має відбутися вже найближчим часом.
На останок працівники КП «Водоекотехпром» подарували міському голові велетенський кошик квіті, які він залишив усім жінкам, які працюють на даному підприємстві.
Після зустрічі Віктор Анушкевичус провів майже годинний особистий прийом на підприємстві аби більше дізнатися про проблеми працівників.
Вдало відбувся звіт і перед громадою села Хриплин. Людей цікавили перспективи розвитку їхнього села та ще деяк комунальні проблеми.
Не зменшиться кількість звітів міського голови Івано-Франківська перед трудовими колективами міста і цього тижня. В понеділок Віктор Анушкевичус зустрівся з працівниками ВАТ Арматурний завод, а в середу відзвітував перед працівниками КП Електроавтотранс та працівниками культури міста.
Можна відзначити, що роботу міського голови Івано-Франківська Віктор Анушкевичуса працівники вище перелічених підприємств визнали задовільною. І пообіцяли всіляко підтримувати голову міста і в наступні роки його головування.