В зв’язку із вдосконалення туристичного продукту міста, 12 червня 2007 року відбулося засідання акредитаційної комісії з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу на території Івано-Франківської області.
Дозвіл – є офіційним документом, який повинні отримувати гіди-перекладачі, екскурсоводи, спортивні інструктори, провідники та інші фахівці туристичного супроводу, для забезпечення надання якісного туристичного супроводу та екскурсійного обслуговування груп туристів та туристів що здійснюють подорожі індивідуально.
Пропонується особам, які проводять екскурсійну діяльність в межах міста Івано-Франківська та області подати заяву та необхідні документи для отримання безкоштовного дозволу:
- 4 фотографії;
- паспортні дані;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копію диплома про освіту (повна вища, базова вища освіта);
- копію диплома про закінчення спеціальних фахових установ;
- копію посвідчення екскурсовода, гіда-перекладача або іншого фахівця туристичного супроводу (старого зразка) у разі його наявності;
- копію трудової книжки.
Звертатись за додатковою інформацією та подачі документів:
- відділ туризму управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, 110 каб.,
тел. 55-64-83
- управління туризму Івано-Франківської облдержадміністрації, 662 каб., тел. 55-19-25