З метою забезпечення змістовного відпочинку дітей під час літніх канікул та зміцнення зв’язків та співпраці з європейськими країнами м. Івано-Франківськ прийняв на відпочинок у позаміський оздоровчий комплекс «Лімниця» делегацію школярів аз Антакалнської середньої школи (Литва) з 10 червня цього року.
З Литовськими школярами спілкувалися діти ЗШ №2, ЗШ №1, «Першої ластівки», педагоги та батьки.
Програма перебування дітей Литви була дуже насиченою. Відразу по приїзді для них була організована екскурсія вечірнім Івано-Франківськом. Після цього уся делегація прибула в позаміський оздоровчий комплекс «Лімниця», де її гостинно зустріли з хлібом і сіллю, українськими народними танцями та вишитими рушниками діти зі шкіл Івано-Франківська та колектив комплексу.
Протягом трьохденного перебування литовських школярів вони побували на багатьох екскурсіях, метою яких було ознайомлення дітей та їхніх батьків з Гуцульщиною. В м. Надвірна, с. Півнів та м. Яремне вони побували на водоспаді, сувенірному ринку гуцульських виробів. Найбільше запам’яталася дітям канатно-крісельна дорога у с. Ворохта.
Після цікавих денних екскурсій діти поверталися в комплекс «Лімниця», де на них чекала смачна вечеря. Після вечері організовувалась вечірня ватра, влаштовувалося співоче поле, де розучувалися українські та литовські пісні, танці, ігри. Незабутньою для них стала українська дискотека.
Побачили діти багато цікавого: скелі Довбуша, урочище Бубнище, Дем’янів Лаз, Вовчинецькі гори залишили в литовських школярів та їх батьків незабутні спогади, а відвідини Гошівського монастиря і Чудотворної ікони Матері Божої не залишили байдужим жодну дитячу душу.
Зустріч литовської делегації з міським головою Віктором Анушкевичусом залишила якийсь особливий присмак приємної і незабутньої зустрічі, а сувеніриі подарунки будуть приємним нагадуванням тих літніх червневих теплих днів проведених на Прикарпатті.