Вчора, 11 червня 2007р., в приміщенні конференц-залу МБЕРІФ Бізнес-центру відбувся семінар-тренінг для працівників служб маркетингу підприємств харчової галузі міста. Тема семінару –– „Стратегічний маркетинг в харчовій галузі”. Було висвітлено такі проблемні питання: стратегія розвитку бізнесу; споживчий попит та маркетинг; ринкові дослідження та аналіз конкурентів; позиціювання.
Участь в семінарі прийняли: заступник міського голови Зінаїда Феорук, начальник відділу промисловості та інвестиційного супроводу Надія Карабін, головний спеціаліст відділу Оксана Левицькі, представники підприємств ВАТ „Молокозавод”, ВАТ „Полонина”, ВАТ „Хлібокомбінат”, ВАТ „Птахокомбінат”, ОДО спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, Комбінат хлібопродуктів та інші.