Підбірка повідомлень українських медіа про сауну біля першого відстійника води, яку керівник «Водоекотехпрому» називає «ванною обкладеною плиткою…, що будувалась за сучасними технологіями»
Обозреватель:
Шок! Чиновники милися у воді, яку пило все місто. Фото
Гучний скандал розгорівся днями у Івано-Франківську. Виявилося, що колишнє керівництво міського водоканалу влаштувало сауну прямо біля резервуару, з якого в усе місто постачалася питна вода. Прикметно, що вода для басейну бралася прямо з резервуару, і виливалася знов-таки в питний резервуар!
Як стало відомо «Оглядачу», в.о. начальника управління івано-франківського житлово-комунального господарства Петро Косюк дав свідчення про кричущі порушення санітарних норм керівництвом місцевого водоканалу: «На території особливо суворого санітарного контролю розміщений відпочінковий будиночок. У будиночку: басейн, сауна, туалет, душова, кімнати для відпочинку та розваг. Розміщений цей будиночок за півтора метра від першого відстійника чистої води. Тобто, згідно з законом про питну воду, це дуже грубе порушення чинного законодавства. Причому витік з басейна зроблено прямо в перший відстійник».
Колишні працівники «Івано-Франківськводоекотехпрому» О.Гринишин і В.Бойчук підтвердили існування сауни документально - скаргами до прокуратури. Є також документальна відеозйомка (продемонстрована депутатам міськради), де видно, що сауну за чиїмось наказом почали спішно розмонтовувати (тени вже лежать окремо).
Колишнє керівництво міського водоканалу влаштувало сауну прямо біля резервуару, з якого в місто постачалася питна вода. Про це «proUA» повідомили в прес-службі міського голови м. Івано-Франківська.
В.о. начальника управління міського житлово-комунального господарства Петро Косюк повідомив, що: «На території особливо суворого санітарного контролю розміщений відпочинковий будиночок. У будиночку: басейн, сауна, туалет, душова, кімнати для відпочинку та розваг. Розміщений цей будиночок за півтора метра від першого відстійника чистої води. Тобто, згідно з законом про питну воду, це дуже грубе порушення чинного законодавства. Причому витік з басейна зроблено прямо в перший відстійник».
Колишні працівники «Івано-Франківськводоекотехпрому» О.Гринишин і В.Бойчук підтвердили існування сауни документально: скаргами до прокуратури. Є також документальна відеозйомка (продемонстрована депутатам міськради), де видно, що сауну за чиїмось наказом почали спішно розмонтовувати.
Мер міста Віктор Анушкевичус ще раніше оголосив, що керівника КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Василя Іванишина буде знято з роботи.
https://ua.proua.com/news/2006/09/05/174638.html
Україна Кримінальна: Население Ивано-Франковска пьет воду из... сауны руководства водоканала
Гучний скандал розгорівся днями у Івано-Франківську. Виявилося, що керівництво міського водоканалу влаштувало сауну прямо біля резервуару, з якого в усе місто постачалася питна вода. Прикметно, що вода для басейну бралася прямо з резервуару, і виливалася знов-таки в питний резервуар!
Як стало відомо, в.о. начальника управління івано-франківського житлово-комунального господарства Петро Косюк дав свідчення про кричущі порушення санітарних норм керівництвом місцевого водоканалу: «На території особливо суворого санітарного контролю розміщений відпочінковий будиночок. У будиночку: басейн, сауна, туалет, душова, кімнати для відпочинку та розваг. Розміщений цей будиночок за півтора метра від першого відстійника чистої води. Тобто, згідно з законом про питну воду, це дуже грубе порушення чинного законодавства. Причому витік з басейна зроблено прямо в перший відстійник».
Колишні працівники «Івано-Франківськводоекотехпрому» О.Гринишин і В.Бойчук підтвердили існування сауни документально - скаргами до прокуратури. Є також документальна відеозйомка (продемонстрована депутатам міськради), де видно, що сауну за чиїмось наказом почали спішно розмонтовувати (тени вже лежать окремо).