Традицією стало проходження факельної естафети "Всесвітній Біг заради Гармонії" по території нашої області.
І на цей раз учасники естафети, представники всіх регіонів України затвердили свій маршрут через м.Івано-Франківськ.
Команду естафети місто зустрічало з хлібом і сіллю. Після короткого мітингу, на якому з словами привітання виступив голова міськспорткомітету Віталій Матешко та капітан команди Євген Фурс, відбулось покладання корзини квітів до пам'ятника І.Я.Франка. Від міста всім учасникам естафети були вручені пам'ятні призи та буклети м.Івано-Франківська. На згадку всі учасники естафети з представниками міста сфотографувались, після чого естафета рушила в м.Калуш.