Перший крок до відродження та розвитку хокею в Україні зроблено у Івано-Франківську. 8 червня 2007 року в обласному центрі Прикарпаття відкрили Льодовий палац.
«Одного разу, в розмові, ректор медичної академії зауважив: «Досить будувати магазини, треба подбати і про здоров’я мешканців міста». Я цю ідею підхопив і втілив її в Льодовиковому палаці» - так, каже Остап Дармограй і з’явився Льодовий палац в Івано-Франківську.
Будувався комплекс, каже директор фірми «КГД» Остап Дармограй, з метою залучити молоде покоління до такого виду спорту як хокей та збільшити кількість туристів та гостей у Івано-Франківську, що в свою чергу збільшить рівень надходжень до міського бюджету.
Рік тому розпочали проектувати саму льодову арену. Остап Дармограй каже, якби це будівництво почалося 2 роки тому, франківці б і не побачили Льодового палацу. Завдяки підтримки міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та виконавчого комітету, льодову арену збудували досить швидко.
Для будівництва арени запросили найкращих фахівців Німеччини, Чехії. Допомагали в будівництві і франківські майстри. Обладнання арени виробництва Італії, Німеччини та Великобританії.
Льодова арена Івано-Франківська за площею становить 24 на 58 метрів. Вона має ідеально рівну поверхню, а характеристики льоду на поступаються Європейським. Завдяки досконалим технологіям, арена може працювати протягом року без перерви. Не залежно від зовнішньої температури повітря. Льодова арена працює від електрики, споживаючи біля 400 кіловат на годину. Проте, зауважує Остап Дармограй, технологія така, що арена може працювати в автономному режимі і ще додатково виробляти електричну енергію. Тут постійно працює вентиляція, проганяючи 40 тисяч метрів кубічних повітря за годину. Трибуна арени може розмістити 500 глядачів. Є роздягальні, санвузли, пункти прокату, холи. Наразі подібної арени в Україні немає. В подальшому планується відкрити готельна на 50 місць, ресторан, бар, облаштувати дискотеку.
Умови роботи льодової арени: вартість квитків трирівнева, залежно від днів тижня, для дітей ціна вдвічі менша. До 12 років на лід діти можуть вийти тільки з батьками чи тренером. . Існуватиме абонемент, який діятиме за принципом – чим більше катаєшся тим менше платиш. ВІП абонемент, абонемент «Коло друзів» за яким можливе відзначення певних свят на льоду для компанії з 30 осіб. Буде впроваджено фігурне катання, проте основними для Льодового плацу стануть комерційне катання та хокей.
Проте на цьому плани розвитку Льодового палацу не завершуються. З метою подальшої популяризації хокею та залучення до цього виду спорту молоді, через рік у місті з’явиться ще одна льодова арена розміром 30 на 60 метрів, яка б відповідала стандарту російського хокею.
Маючи таку базу у Івано-Франківську планується започаткувати на базі Коледжу фізичного виховання та спортивних шкіл міста уроки з хокею. Задля розвитку даного виду спорту та виховання Олімпійського резерву з хокею.
Окрім льодових арен до кінця цього року Остап Дармограй планує подарувати мешканцям міста аквапарк. Він має складатися з відкритого басейну довжиною 25 метрів, басейнів з атракціонами, басейн для дайвінгу. Тут же розмістять сауни, масажні кабінети та професійні джакузі.
В загальному льодова арена та аквапарк займають понад 14 тисяч метрів квадратних. Відкриття Льодового палац у –це створення додаткових 250 робочих місць.
.
Гості міста:
1 – Імас Євген Вікторович – віце – президент ФХУ
2 – Сисюк Вадим Миколайович – віце – президент ФХУ
3 – Бибик Борис Леонтієвич – в.о.гендиректора дирекції з управління та реконструкції
спортивних споруд
4 – Бринказ Володимир Михайлович – віце – президент НОКУ
5 – Подоляк Микола Сергійович – помічник голови Державної прикордонної служби
6 – Корж Віктор Петрович – Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту
7 – Ярослав Завальнюк – член збірної команди України з хокею