В зв’язку з святкуванням Дня міста Хшанов (Польща) та партнерською співпрацею між нашими містами, з 31 травня по 4 червня 2007 року делегація міста Івано-Франківська перебувала в місті Хшанов. Під час візиту було продовжено діалог в обміні досвідом управління органами самоврядування наших міст, а також було виявлено зацікавленість у співпраці, зокрема: економічній, туристичній, малому бізнесі. Польськими бізнесменами було запропоновано створити спільні підприємства з виробництва та продажу товарів у різних галузях, а саме: - виробництво побутової хімії; виробництва косметичних виробів; фармацевтичних предметів. Будівельних матеріалів, купівля українських товарних знаків і виробництво товарів,
співпрацю в туристичній сфері; співпрацю в транспортній сфері; обмін студентськими групами для проходження практики та стажування – спеціалістів в галузі туризму та сервісу.
В рамках візиту Івано-Франківська делегація мала можливість зустрітися з Генеральним консулом України в Кракові Бродовичем Михайлом Франковичем.