Сьогодні заступник міського голови Зінаїда ФЕДОРУК провела нараду з перевізниками міста Івано-Франківська. На нараді були присутні 11 представників основних перевізних фірм.
Зокрема, обговорено питання щодо перевезення працівників ВАТ «М’ясокомбінат» в нічний час (23:00-24:00). Начальнику відділу транспорту та зв’язку Богдану АБРАМОВИЧУ дано доручення проаналізувати дане питання і посприяти у його вирішенні.