Комітет фізкультури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради провів спортивно-мистецьке свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей. В святі взяли участь діти дошкільного та шкільного віку. В програму свята були включені рухливі та спортивні ігри. Переможці та призери змагань були нагороджені цінними та солодкими призами.
01-03 червня 2007 року на стадіоні національного технічного університету нафти і газу проходили ІІІ літні спортивні ігри області з легкої атлетики. Успішно виступили спортсмени м.Івано-Франківська, які в командній боротьбі впевнено посіли І місце. Переможцями в окремих видах стали : Олег Озарко (в бігу на 400 м і 800 м), Максим Кривоніс (біг 10000 м), Юлія Пташкіна (біг 400 м), Світлана Дерев'янко (біг 100 м), Андрій Мельник (біг 1500 м), Андрій Голіней (біг 5000 м). Збірна команда в естафеті 4 х 100 м (жінки) і 4 х 400 м (чоловіки).
01-03 червня 2007 року в с.Турка (Коломийського району) відбулися фінальні змагання ІІІ літніх спортивних ігор області з футболу серед чоловічих команд. Збірна команда м.Івано-Франківська у фіналі зустрілась із збірною командою Снятинського району і перемогла з результатом 1:0. Третю сходинку п'ядесталу пошани зайняли господарі турніру.
В місті Надвірна проходили змагання в залік ІІІ літніх спортивних ігор області з дзюдо. Збірна команда міста Івано-Франківська посіла друге загальнокомандне місце, поступившись господарям змагань.
Переможцями та призерами змагань серед чоловіків стали : Віктор Коровайний (вагова категорія до 66 кг), Олександр Гирич ( в/к до 81 кг), Олег Лобаз (в/к до 90 кг) та Володимир Семирозум (в/к до 100 кг).
Після п'ятнадцяти видів, які проведені в залік ІІІ літніх спортивних ігор області м.Івано-Франківськ впевнено займає І загальнокомандне місце із загальною сумою 7298 очок, на ІІ місці спортсмени м.Коломиї – 3800 очок і на ІІІ місці спортсмени м.Калуша, які набрали 2068 очок.