У перший день літа, 1 червня цього року відбулося святкування 90-річчя від дня народження та 65-річчя священицтва Єпископа-емерита Української Греко-Католицької Церкви Софрона Дмитерка ЧСВВ. З цієї нагоди відбулася велична Служба Божа за участю нунція Папи Римського, єпископів Римо-Католицької Церкви та Української Греко-Католицької Церкви, великої кількості духовенства та широкої громадськості. В урочистостях також взяли участь керівники обласної державної адміністрації, обласної ради та міськвиконкому. З вітальною промовою виступив голова ОДА Роман Ткач. Пам’ятну вітальну адресу від імені міського голови В.Анушкевичуса преосвященному Владиці Софрону Дмитерку вручив заступник міського голови Віктор Кімакович.
Також чудовий подарунок ювіляру зробило видавництво «Нова зоря» Івано-Франківської єпархії УГКЦ, яке випустило книгу «на пошану Єпископа-Ісповідника Софрона Дмитерка ЧСВВ».