Виконкомом міської ради продовжується реалізація Програми “Будівництво малих архітектурних форм, дитячих, спортивних та ігрових майданчиків в мікрорайонах міста на 2007 рік за рахунок міського бюджету”. Останнього тижня травня встановлено спортивно-ігрові майданчики у дворах будинків на вул.Тролейбусній,1 та Вовчинецькій, 198б. Приємно здивовані і діти, і дорослі, сюди збігається дітвора з навколишніх дворів від ранку до вечора. Для цих дітей – це приємний подарунок до Міжнародного дня захисту дітей.