Анотації проектів
1. Назва проекту: "Реалізація інноваційного механізму надання муніципальних послуг на основі впровадження збалансованої системи показників"
Актуальність проекту: Збалансована система показників (далі-ЗСП) як потужний аналітичний інструмент стратегічного управління дозволила досягнути значного успіху великим компаніям. Проте на сьогоднішній день ця система не апробована у некомерційному секторі, зокрема на рівні муніципального утворення. Водночас органи місцевого самоврядування в силу як об'єктивних, так і суб'єктивних причин не впроваджують ефективні механізми розробки стратегії власного розвитку в напрямку підвищення ефективності надання послуг замовникам.
Найбільшою проблемою муніципалітету є достатньо низька культура обслуговування замовників та, як наслідок, низька якість надання послуг населенню. Виникає необхідність розробки і впровадження заходів з перебудови процесів надання послуг населенню. Відповідно зростає рівень незадоволення населення системою надання муніципальних послуг.
Перелік заходів:
- Визначення ступеня задоволення/незадоволення населення рівнем надання муніципальних послуг.
- Визначення стратегії цілей виконавчого комітету в напрямку діяльності з надання муніципальних послуг, складання стратегічної карти, формулювання критичних факторів успіху та показників результативності.
- Збір і систематизація інформації щодо всіх муніципальних послуг, які надаються у відділах, управліннях, структурних підрозділах виконавчого комітету.
- Уніфікація процесів, пов'язаних з наданням муніципальних послуг шляхом створення стандартизованих описів процедур.
- Формалізація процедур, пов'язаних наданням муніципальних послуг.
- Розробка місцевої нормативно-правової бази роботи Центру обслуговування замовників; підготовка регламенту роботи Центру обслуговування замовників; визначення окремих робочих місць в рамках роботи Центру обслуговування замовників та складання опису робочого місця.
- Визначення кількості робочих місць в рамках роботи Центру обслуговування замовників за напрямами діяльності , встановлення графіку роботи спеціалістів на конкретних робочих місцях на основі попередньо проведеного аналізу кількості звернень за відповідними напрямками.
- Підготовка технічного завдання на розробку відповідного програмного забезпечення та розробка програмного забезпечення.
- Організація навчання працівників: відповідальних за роботу в Центрі обслуговування замовників працівників.
- Проведення рекламної кампанії, пов'язаної з донесення до усіх замовників (потенційних замовників) нової моделі надання муніципальних послуг.
Очікувані результати проекту:
- підвищення якості надання послуг;
- у разі виникнення не передбачуваних ситуацій дотримання принципу працівниками муніципалітету: "не зобов'язані робити, але зробимо для задоволення потреб замовників";
- зменшення часу, необхідного для отримання послуг шляхом;
- забезпечення, прозорості, відкритості та зрозумілості дій у сфері надання муніципальних послуг;
- усунення "білих плям" в діяльності, тобто тих видів діяльності, якими ніхто не займався, або відповідальність за які була «розмита»,
- покращення виконавської дисципліни та мотивації працівників;
- уникнення дублювання дій, пов'язаних з введенням аналогічної інформації на різних етапах роботи з аналогічними документами.
- оперативний моніторинг та контроль за будь-якою діяльністю, пов'язаною з наданням муніципальних послуг;
- підвищення якості управління за рахунок передбачуваності роботи системи;
- зниження вимог до персоналу через виключення необхідності розуміти працівниками всі складності аналізу, який здійснюється автоматично на основі введених даних;
- раціоналізація процесу підготовки рішень управлінських задач, на користь розвитку територіальної громади міста.
Цільові групи проекту:
- мешканці міста, які потребують вирішення питання отримання тієї чи іншої муніципальної послуги;
- суб'єкти господарювання, які мають намір отримати документ(и) дозвільного характеру, необхідний(і) для ведення підприємницької діяльності;
- особи, які мають намір започаткувати в місті власну справу;
- працівники виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, які причетні до процедур підготовки та надання муніципальних послуг;
- керівництво виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (міський голова, заступники міського голови керуючий справами виконавчого комітету).
Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:
загальна сума - 641,2 тис. грн., в тому числі:
з міського бюджету - 220 тис. грн.,
з державного бюджету - 421,2 тис. грн.
2. Назва проекту „Розроблення ефективних механізмів управління ІФ МВК шляхом розроблення, впровадження та сертифікації системи менеджменту якістю згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001-2000”
Актуальність проекту; основна проблема проекту; інноваційна, соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання
Розбудова державності України, входження її повноправним членом у світове співтовариство, вступ до СОТ вимагають вирішення проблеми ефективності управління на всіх рівнях держави. Оскільки конкурентоспроможність та якість життя населення будь якого регіону великою мірою залежать від прозорості та ефективності управління на місцевому рівні, впровадження та сертифікація сучасних систем менеджменту у відповідності з усталеною міжнародною практикою та нормами міжнародних стандартів, зокрема ISO 9001:2000, є надзвичайно актуальним.
Неефективне господарювання, адміністративний характер управління, низька якість значної кількості послуг, що надаються органами виконавчої влади, неефективність використання коштів міського бюджету, непрозорість діяльності та інші подібні проблеми є характерними для теперішнього стану управлінської діяльності в органах виконавчої влади в Україні, зокрема і в МВК ІФ.
Досвід багатьох організацій, у т.ч і органів влади, в різних країнах доводить, що впровадження систем менеджменту якості (СМЯ) значною мірою сприяє вирішенню вказаних проблем та знижує відповідні ризики.
Крім того, підвищення прозорості управління та прогнозованість рішень, що відбувається завдяки впровадженню СМЯ, підвищують упевненість партнерів та інвестиційну привабливість.
Перелік заходів проекту
Основними етапами даного проекту є:
· дослідження поточного стану системи управління в МВК ІФ та формування плану заходів з розроблення та впровадження СМЯ
· розроблення та впровадження СМЯ
· сертифікація СМЯ.
Етапи дослідження, розробки та впровадження СМЯ супроводжуються інтенсивним навчанням персоналу.
Очікувані результати проекту
Підвищення прозорості та ефективності управління МВК ІФ завдяки впровадженню та сертифікації СМЯ у відповідності з вимогами стандарту ISO 9001:2000.
Покращення інвестиційного клімату.
Поліпшення якості послуг МВК ІФ.
Цільові групи проекту
До цільових груп, на які зорієнтований пропонований проект, слід віднести усіх членів територіальної громади міста. При цьому, дану громаду необхідно розділити на дві категорії:
працівники МВК ІФ – в якості представників установи, яка надає муніципальні послуги – активні учасники проекту;
представники територіальної громади – споживачі муніципальних послуг – пасивні учасники проекту.
Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування
Для реалізації даного проекту необхідно 493.400,00 грн. Очікувані джерела фінансування наступні:
- фінансування з боку Ради конкурсу – 391.900,00 грн.;
- фінансування з боку учасника конкурсу – 101.500,00 грн.
Організації-партнери, співвиконавці проекту
ТОВ "ТЮФ Рейнланд Україна", яке забезпечить адаптацію навчальних програм ТЮФ Академії, кваліфіковане навчання персоналу з видачею відповідних сертифікатів та сертифікацію СМЯ міжнародним органом з сертифікації ТЮФ Рейнланд ІнтерСерт;
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, який має значний досвід надання консалтингових послуг з розроблення, впровадження та підготовлення до сертифікації СМЯ і забезпечить кваліфіковану консультаційно-методичну допомогу при розробленні і впровадженні СМЯ МВК ІФ.
3. Назва проекту: “Запровадження ефективної системи маркетингу інвестиційних можливостей міста в пріоритетних галузях розвитку територіальної громади”
Актуальність проекту, основна проблема проекту:
Одним з важливих завдань розвитку території є розвиток місцевої економіки та залучення до неї внутрішніх та зовнішніх ресурсів для створення високопродуктивних робочих місць, покращення добробуту та підвищення життєвого рівня мешканців. У сучасному світі зовнішні інвестиції набувають надзвичайної ваги. Вони не лише забезпечують приплив необхідних фінансових ресурсів до місцевої економіки, але й приносять з собою нові навички менеджменту, інновації та технології, нові ринки, нові можливості для бізнесу місцевих малих і середніх підприємств. Через це останнім часом між містами України спостерігається значне посилення конкуренції за доступ до обмеженого ринку інвестиційного капіталу, аби залучити й утримати на своїй території вигідних для місцевої економіки інвесторів. Спроможність будь-якого міста залучати зовнішні інвестиції визначається багатьма чинниками, серед яких:
- стан технічної інфраструктури, доступність будівель і добре підготовлених ділянок для нової забудови;
- наявність кваліфікованої робочої сили;
- бізнес-клімат у місті та його імідж;
- обсяг та якість послуг, що надаються містом.
Безпосередній вплив на здатність влити новий капітал в місцеву економіку має також те, наскільки успішною є поточна стратегія маркетингу та промоції, підтримка якій повинна надаватися на національному рівні.
За такої конкуренції та за відсутності ефективного цілеспрямованого просування міста як території для започаткування та ведення бізнесу, нелогічно сподіватися, що такий інвестор прийде сам. А отже – місто втрачатиме можливості розвитку, підвищення рівня зайнятості та добробуту своїх мешканців, в той час як цими можливостями скористаються інші міста-конкуренти.
Тому запровадження ефективної системи маркетингу інвестиційних можливостей міста розглядається міською владою як дієвий інструмент для залучення інвестицій як внутрішніх, так і зовнішніх в економіку міста та прискорення загального соціально-економічного розвитку територіальної громади, сприяння зниженню рівня безробіття в місті.
Перелік заходів проекту:
Основними етапами даного проекту є: завершення повної інвентаризації земельних ділянок в районі Хриплинського промвузла; створення бази даних вільних земельних ділянок; підготовчі роботи до проведення аукціону по продажу двох земельних ділянок, на які вже оформлено відповідні пакети документів; підготовка двох наступних земельних ділянок для пропозиції стратегічному інвестору; розробка, затвердження та розміщення багатомовної презентації щодо можливостей інвестування в Івано-Франківськ в мережі Інтернет; забезпечення інвестиційного супроводу; розробка, затвердження та випуск пакету промоційних друкованих матеріалів; розповсюдження промоційних матеріалів до основних цільових груп.
Результати проекту:
Результатами реалізації проекту мають стати:
- зміни структури інвестицій на користь виробничих галузей (промисловість, колективні та громадські послуги), створення нових робочих місць та наповнення місцевого бюджету;
- створення сучасної виробничої, транспортної та ринкової інфраструктури в місті;
- прискорення модернізації діючих підприємств та розвиток мережі місцевих постачальників;
- подальший розвиток науково-дослідницького сектору та інновацій;
- відповідність структури зайнятості в місті інноваційному напрямку розвитку;
- підвищення іміджу міської влади, формування позитивної громадської думки мешканців щодо політики органів місцевого самоврядування, підвищення якості адміністративних послуг.
Показники ефективності реалізації проекту:
- приріст залучених іноземних інвестицій з часу впровадження маркетингової програми передбачається до 18 млн. дол. США.
- приріст створених нових робочих місць в результаті впровадження інвестиційних проектів становитиме більше 5000;
- збільшення доходів міського бюджету;
- створення позитивного іміджу міста та сприятливого ділового клімату.
Цільові групи проектів:
Цільовими групами, на які направлено реалізацію даного проекту є: територіальна громада міста, потенційні інвестори, суб’єкти господарювання, органи місцевого самоврядування.
Обсяг коштів , необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:
Для реалізації даного проекту необхідно 600 000 грн. Очікувані джерела фінансування наступні:
- фінансування з боку Ради конкурсу – 450 000 грн.;
- фінансування з боку учасника конкурсу – 150 000 грн.;
4. Назва проекту : "Створення передумов для зниження тарифів і покращення надання послуг водопостачання громаді міста шляхом впровадження інноваційної технологічної схеми подачі і розподілу води в м. Івано-Франківську".
Актуальність проекту ,основна проблема проекту, iнновацiйнiсть способу її вирішення:
Водопровiднi мережi м.Iвано-Франкiвська iснують з кiнця 50-х рокiв минулого столiття.Недолiком їх є значна зношеннiсть,крiм того розвиток проводився без системного аналiзу – по мiрi забудови мiської зони i як наслiдок без дотримання технiчних вимог та дiючих технологiчних нормативiв .
Внаслiдок такого стану iснує тенденцiя до збiльшення аварiйностi водопровiдних труб через вiдкритi та схованi пориви , зниження напорiв i вiдповiдно незабезпеченiсть водою споживачiв в окремих житлових районах i особливо в багатоповерхових будинках .
Крiм того,мають мiсце наднормативнi втрати води.Так при нормi 35,4% фактичнi втрати становлять 50 %.Все це приводить до неефектив-ного використання обладнання як на водоочисних спорудах, так i на пiдкачуючих насосних станцiях мiста.
Такий стан водопровiдних мереж мiста є причиною значних затрат електроенергiї.
Для зменшення втрат води, витрат електроенергiї та враховуючи тенденцiю енергозбереження , що особливо актуально для України, i яка спрямована на зменшення споживання енергоносiїв - впровадження нової схеми подачi води в мiсто з розподiлом водопровiдної мережi на зони з її подальшою диспетчеризацiєю i пiдвищенням експлуатацiйних показникiв системи подачi i розподiлу води мiста Iвано-Франкiвська дозволить значно покращити надання послуг населенню по подачi води цілодобово.
Iнновацiйнiсть проекту полягає в тому, що на вiдмiну вiд iснуючих впроваджена технологiчна схема подачi води буде розподiлена на окремi зони з її подальшою диспетчеризацiєю згiдно з представленої схемою. На сьогоднiшнiй день в мiстах України iснують стандартнi схеми подачi i розподiлу води.
Перелiк заходiв проекту .
Основними заходами проекту є :
- проведення ТЕО ;
- проектнi роботи ;
- виконання робiт по реалiзацiї проекту.
Р