23-25 травня 2007 року в м. Києві на семінарі "Ефективне використання ресурсів міста для економічного розвитку" заступником міського голови Федорук Зінаїдою Іванівною було презентовано результат впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Івано-Франківська, про те, що вже досягнуто та що ще планується зробити.
Семінар організований проектом "Економічний розвиток міст" (USAID) спільно з Асоціацією міст України та громад в рамках роботи Секції з питань економічного розвитку територіальних громад. У семінарі взяли участь директор проекту "ЕРМ" Говард Окман, керівник секції Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку О.Синютка, представники міських рад з 27 міст-партнерів проекту «Економічний розвиток міст», які сьогодні працюють над впровадженням стратегічних планів; українські консультанти проекту "ЕРМ" в галузі стратегічного планування; випускники навчальної програми із залучення прямих іноземних інвестицій; представники InvestUkraine; журналісти.
На семінарі було висвітлено земельно-правові проблеми у реалізації планів економічного розвитку в містах України, інформацію про підготовку об’єктів нерухомості для промислової забудови. А також відбувся обмін досвідом між містами - учасниками проекту "ЕРМ" з реалізації виконання Стратегічного плану.
Додаткову інформацію про проект USAID «Економічний розвиток міст» можна знайти за адресою: www.led.net.ua