У понеділок, 28.05.2007 року, у другий день Зелених свят, на Співочому полі по вулиці Витвицького (мікрорайон Пасічна) за підтримки Івано-Франківського міськвиконкому відбулося свято духовної пісні «Святодухівські пісні». Ініціатором свята виступила релігійна громада УАПЦ «Святого Духа». У заході, який тривав близько півтори години, взяли участь 6 церковних хорових колективів з різних мікрорайонів міста та приміських сіл. Свято було наповнене спільною радістю відзначення Зіслання Святого Духа, а хори у піднесеному настрої виконували твори релігійної тематики. Протоієрей Василь Максимишин висловив сподівання, що проведення цього заходу сприятиме відродженню духовності та закладенню підвалин будівництва Єдиної Соборної Помісної Церкви, а сам захід стане традиційним і проводитиметься за сприяння міської влади щороку під час Зелених Свят.