У неділю, 27 травня, у місті Івано-Франківську за християнською традицією відбулося святкування Зелених свят. У храмах міста були відправлені Богослужіння за полеглих в боях та невинно убієнних українців, після завершення яких від церков різних мікрорайонів міста було організоване перевезення автобусами усіх бажаючих до Дем’янового Лазу.
В Меморіальному комплексі Дем’янів Лаз представниками духовенства різних християнських конфесій було відправлену панахиду за полеглими жертвами тоталітарного режиму, на завершення якої до присутніх звернувся єпископ-ординарій УГКЦ Кир Володимир Війтишин. Після цього відбулося урочисте покладання вінків та квітів до могил закатованих земляків, і було проведене громадянське віче-реквієм. У заходах взяли участь урядники з міської та обласної влади, народні депутати України, представники широкої громадськості, у тому числі політичних партій і громадських організацій національно-демократичного спрямування. Зокрема, на вічі виступили народний депутат України
І демократичного скликання, голова Київського міського товариства «Меморіал» Роман Круцик, народні депутати України Євген Гірник та Зіновій Шкутяк, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, секретар Івано-Франківської міської ради Василь Бойчук, голова обласної державної адміністрації Роман Ткач. У своїх виступах промовці наголосили на необхідності об’єднання всіх національно-демократичних сил заради пам’яті всіх тих, кого знищив тоталітарний комуністичний режим, заради недопущення розколу України, заради перемоги на виборах до Верховної Ради України, оскільки лише тоді можна буде впроваджувати на державному рівні політику, побудовану на національній ідеї, політику, яку вкрай важко впроваджувати сьогодні Президентові України Віктору Ющенку без належної підтримки найвищого законодавчого органу держави.