22 червня 2004 року виконавчий комітет міської ради утворив міську спостережну комісію строком на 3 роки.
В своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Кримінальним Кодексом України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом "Про місцеве самоврядування в Україні", Положенням про спостережні комісії.
В комісії працювали, як представники громадських організацій: П.Владика- голова молодіжного спортивного клубу ""Еней, М.Григоришин - член МО КУН, Л.Маланій - член МО В ЛУЖ, В.Перевізник - заступник голови МО НРУ, Є. Полторацький - член ГО "Батьківський комітет "Порятунок", Н.Чаплинська - голова обласної громадської організації Центр допомоги "Людина", так і фахівці: Дикун Л.Д.- директор міського центру соціальних служб для молоді, Штиглян СІ. - спеціаліст І категорії, юрист міського центру зайнятості, Дутчак І.В.- заступник начальника служби у справах неповнолітніх, Долішня О.Т.- лікар по забезпеченню організаційно- методично- консультаційної допомоги дорослому населенню обласного клінічного психоневрологічного диспансеру.
З часу створення спостережної комісії проведено 35 засідань, на яких розглядались питання:
-
про дотримання Івано-Франківським
слідчим ізолятором режиму та
умов тримання засуджених;
-
про
стан
організації
соціально-виховної
роботи,
з
особами,
які
тримаються в СІЗО;
Подавати пропозиції та отримати детальнішу інформацію про роботу спостережної комісії можна отримати у відділі з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкому (вул. Грушевського, 21, к.814, 8 поверх, сл.тел. 552111, начальник відділу Маланюк Богдан Миколайович). Б.Маланюк.
Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкому