Під головуванням керуючого справами міськвиконкому Лиса Андрія Богдановича відбулося засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 79 протокол про адмінправопорушення та прийняті наступні рішення:
ст. 152 КУпАП порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, а саме:
- не забеспечено своєчасне прибирання прилеглої території - розглянуто 37 протоколів, по 34 накладено штраф на суму 2771 грн. та по 3 прийняте рішення попередити;
- винесення бруду за колесами машин на проїзджу частину вулиць – розглянуто 2 протоколи, по яких накладено штраф на суму 238 грн;
- самовільне обклеювання та використання під засоби агітації рекламних листівок – розглянуто 21 протокол, по 19 накладено штраф на суму 1921 грн, та по 2 прийняте рішення попередити;
- не забеспечено встановлення урни для сміття при вході в приміщення – розглянуто 8 протоколів, по 6 накладено штраф на суму 306 грн. та по 2 прийнято рішення попередити;
- відсутність укладання угоди на вивіз побутового сміття – розглянуто 11 протоколів, по 10 накладено штраф на суму 850 грн. та по 1 прийнято рішення попередити;
загалом на засіданні адмінкомісії було накладено штраф по 71 справі на загальну суму 6086 грн. та по 8 справам було прийнято рішення у вигляді попередження.
Наступне засідання адмінкомісії відбудеться 07.06.2007 року.