День Святої Трійці, 27 квітня 2007 року, міська влада планує відсвяткувати по повній програмі. Цього дня планується провести панахиду та віче – реквієм, що відбудуться в Дем’яновому Лазі. Також панахиду мають провести і в Меморіальному сквері, що на вулиці С. Бандери. Біля Катедрального Собору (майдан А.Шептицького 22), біля Церкви Христа Царя (вул.. Незалежності 181) та біля церкви Святих Ольги і Володимира (вул. Вовчинецька) буде організовано 5 автобусів для перевезення людей до Дем’янового Лазу і зворотно. Від інших церков міста буде також організовано автобуси малого та середнього класу для безоплатного перевезення громадян згідно зі списком.
Місце проведення панахиди та віче – реквієма – Дем’янів Лаз.
Час: 13:00