Служба у справах неповнолітніх є організатором фестивалю-конкурсу для неповнолітніх “Я маю право...”, який розпочався в лютому 2007 року і триватиме до 1 червня - Міжнародного дня захисту дітей. Фестиваль включає в себе 6 етапів та завершиться Гала-концертом.
Фестиваль є командним змаганням серед дітей навчально-виховних, позашкільних закладів у виявленні їх вмінь засвоїти та в художній формі продемонструвати своє розуміння прав дитини та шляхи їх використання у життєвих ситуаціях, з якими вони стикаються в повсякденному житті.
У фестивалі-конкурсі беруть участь 10 команд професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а саме:
- комерційний технікум;
- вище професійне училище готельного сервісу і туризму;
- вище професійне училище сервісного обслуговування техніки;
- державний аграрний коледж;
- коледж статистики державної академії статистики, обліку та аудиту;
- вище професійне училище №21;
- фінансово- комерційний кооперативний коледж імені С.Граната.
- центр професійно-технічної освіти №1;
- вище професійне училище № 13;
- коледж електронних приладів;
Фестиваль “Я маю право”.
У шостому етапі фестивалю “Музично-хореографічному мистецтві” переможцем стала команда Центру Професійно-Технічної Освіти №1.Згідно рішення журі фестивалю кращі виступи команд візьмуть участь у гала-концерті 31.05.2007 року на площі Ринок з 14.00 до 16.00год.