З 15 до 19 травня 2007 року на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву відбулися Всеукраїнські змагання «Олімпійська надія - 2007», які традиційно вже 18 раз проходять в Івано-Франківську.
На урочистому відкритті змагань були присутні представник Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, заслужений майстер спорту, призер Олімпійських ігор, суддя міжнародної категорії О. Світличний, начальник управління освіти і науки виконкому міської ради М. Верес, спеціаліст управління освіти і науки Т. Матійцева, головний суддя змагань, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії В.Жовноватий, директор СДЮШОР №1. технічний директор змагань Л. Голіневич.
Учні школи під керівництвом тренерів та хореографів підготували невелику показову програму, а також учасників змагань привітали піснею «Ангел» Оксани Андрусишин, учениця СШ №1
На змаганнях були представлені 20 областей України із загальною кількістю учасників – 190 чоловік. Спортсмени змагалися за програмами: майстри спорту, кандидати у майстри спорту, 1 розряду (1996 та 1997 роки народження) та 2 розряду.
Учасники змагалися у командній та особистій першості. У складі команди області змагалися: - дівчата; - майстер спорту Марчук Олена (ЗШ №7); - кандидат у майстри спорту Шешурак Тетяна (ЗШ № 3); 1 – розрядниця Храбатин Аліна (ЗШ № 18) та Симовоник Квітослава (ЗШ № 7); майстер спорту Пташник Володимир (СШ № 1); 1 – розрядник Остафійчук Андрій (гімназія № 2) та Гавадзин Василь (Республіканське вище училище фізичної культури).
У командній грі дівчата Івано-Франківської області посіли 6 місце, а юнаки 8 місце.
В особистій першості учні СДЮШОР № 1 показали такі результати:
- за програмою МС – Марчук Олена – 7 місце
Пташник Володимир – 14 місце
Марчук Олена – 18 мсце
- за програмою КМС – шешурак Тетяна – 5 місце
- за програмою 1 розряду – Гавадзин Василь – 5 місце
Симовоник Квітослава – 10 місце
Остафійчук Андрій – 10 місце
Храбатин Аліна – 16 місце
- за програмою 2 розряду – Білоган Ян – 20 місце
Москалюк Олександр – 21 місце