У контексті відзначення Дня матері і Міжнародного дня родини в загальноосвітній школі-садку I ст.. №3 відбулося чергове засідання педагогічного клубу «Ідея» на тему «На світі вічні тільки матері».
Школа-садок уже 4 роки працює в особливому режимі цілодобового перебування дітей з кризових родин у віці від 1,5 до 11 років. Автор творчого задуму, письменниця і журналістка Ганна Дорошенко вже 25 років очолює колектив цього навчально-виховного закладу, постійно використовує новітні підходи і власне бачення завдання освіти в суспільстві.
Авторський варіант ЗШС № 3 полягає в психологічно-педагогічній корекції і соціальній реабілітації дітей з кризових родин, які потребують прихожого-педагогічної підтримки.
Своєрідною творчою лабораторією при школі-садку є педагогічний клуб «Ідея», який ставить собі за мету, об’єднати всіх небайдужих і знедолених дітей, зорганізувати їх зусилля в єдине русло і спрямувати на конкретні кроки у вирішенні проблем дитячої безпритульності; соціального сирітства; захисту дітей з асоціальних родин; захисту дітей з малозабезпечених сімей.
Цього разу на засіданні клубу розглядалися питання: День матері – добра традиція, її витоки та історія; Новітні підходи до захисту материнства і дитинства в сучасних умовах; Чи легко бути матір’ю в наш час; Допомагаючи знедоленій дитині, рятуємо світ і себе в ньому.
У роботі клубу взяли участь і виступили заступник начальника управління освіти і науки Олеся Скиба, методист управління Андрій Удалов, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Дикун, юрисконсульт міської дитячої лікарні Валерій Конончук, представник благодійної організації «Карітас» Леся Дорош, педагоги школи-садка.
Відзначено, що за час роботи закладу в новому статусі соціальну підтримку надано понад сотні дітей із більш ніж 60 родин, чим підтверджено девіз клубу «Ідея без діла є мертва!».