29 травня 2007 року в рамках проведення культурно-мистецького свята «Ми – надія твоя, Україно!» управління освіти та науки міста Івано-Франківська нагородить грамотами та цінними подарунками переможців олімпіад та конкурсів, а також відбудеться нагородження переможців в номінаціях: «Учень року», «Вчителі року» та «Вчитель року».
Нагородження відбудеться в приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка.
Час: 14:00.