Стало доброю традицією щорічно, на початку навчального року (для усіх бажаючих учнів 8-10 класів) та на завершення навчання у школі (для усіх бажаючих випускників 11 класів шкіл міста) управлінням освіти і науки виконкому Івано-Франківської міської ради та Катехитичною комісією Івано-Франківської єпархії УГКЦ проводити євхаристій ні з’їзди учнівської молоді в с. Погоня Тисменицького району.
Цього року 18 травня 11 класів IV Євхаристійний з’їзд, у якому візьмуть участь представники адміністрації та вчителі шкіл міста, працівники управління освіта і науки, Катехитичної комісії, представники міської влади, молодіжних організацій, Молодіжна комісія Івано-Франківської єпархії УГКЦ, отці – сповідники, отці ЧСВВ зійшлися зранку до Церкви Христа Царя на вул.. Незалежності 181.
На жаль, через дощову погоду всі 700 учасників учнівського Євхаристійного з’їзду не змогли здійснити пішу прощу до с. Погоня, тому випускники зібралися у храмі , де для них була відправлена Архієрейська Свята Літургія, а бажаючі приступили до сповіді.
Все чесні отці благословили випускників на добрий вибір свого життєвого шляху.