Івано-Франківськ вирішив придбати 336 нових контейнерів для твердих побутових відходів у 2007 році.
За словами Петра Косюка, для цих цілей міськвиконком і проект Європейського Союзу з роздільного збору, сортування й переробки твердих побутових відходів виділили 719,1 тис. гривень.
За ці кошти закуплять 201 контейнер для збору ТПВ металевого або стального кольору.
Для роздільного збору ТПВ придбають ще 135 контейнерів, у тому числі 45 — для збору ПЕТ-пляшок жовтого кольору, 45 — для скла зеленого кольору й 45 — для паперу синього кольору.
Вартість 1 контейнера 2,1 — 2,2 тис. гривень.
Начальник ЖКГ ІФ МВК стверджує, що нові контейнери — еквівалент контейнерів SLA1100L, їхній обсяг 1100 л, вантажопідйомність — 0,5 тонни, розмір — 1,36 м х 1,055 м х 1,44 м.
Тендер на поставку контейнерів виграло ТОВ "Екотехкомплект" (Івано-Франківськ).
У місті сьогодні 220 контейнерних майданчиків і близько 1,5 тис. контейнерів для ТПВ.
Раніше Івано-Франківськ виділив 0,85 млн. гривень на спорудження 45 нових контейнерних майданчиків для ТПВ у 2007 році.
Європейський Союз вирішив виділити Івано-Франківськові 160 тис. євро для реалізації проекту з роздільного збору, сортування й переробки твердих побутових відходів у 2007 році.
Ще 40 тис. євро становитиме внесок Івано-Франківської міськради в цей проект.