Посол європейської комісії в Україні Ієн Боуг задоволений як у Івано-Франківську реалізовуються євро проекти. Про це він повідомив під час сьогоднішньої зустрічі з першим заступником міського голови Володимиром Швадчаком.
Пан Посол ознайомився повідомив, що Івано-Франківськ на правильному шляху розвитку та євроінтеграції. Ієн Боуг наголосив, що міська влада правильно розставила головні напрямки роботи: втілення у життя проектів енергозбереження, сортування та утилізації сміття.
В свою чергу, Володимир Швадчак подякував послу європейської комісії в Україні за візит до Івано-Франківська і наголосив, що міська влада готова до роботи із Євросоюзом та до втілення нових спільних проектів.