20 травня о 17 годині в Центральному Народному домі відбувся концерт-звіт муніципального камерного хору “Галицькі передзвони” (художній керівник та диригент – Ігор Дем ¢ янець, концертмейстер – Наталія Сич).
Глядацькій аудиторії були представлені твори українських та зарубіжних композиторів – класиків, духовні твори, українські народні пісні.
Особливою увагою був відзначений твір на сл. Т.Шевченка, муз. Б.Шиптура “Молитва до Богородиці”, після виконання якого композитор щиро подякував за високопрофесійний рівень виконання цього твору.
Хор є лауреатом і дипломантом багатьох національних та міжнародних конкурсів і фестивалів. За час свого існування камерний хор багато концертував по Україні та за її межами.