19 травня 2007 року о 12.00 год. на площі Ринок відбувся святковий концерт присвячений Дню Європи під назвою “Івано-Франківськ – Європейське місто”.
У концерті брали участь наступні колективи: зразковий хореографічний колектив народного танцю “Радість” Центру дитячої творчості (художній керівник – Любов Харебіна), дует “Берегиня ” та колектив спортивно-бального танцю “Глорія” Муніципального Центру дозвілля (художній керівник – Віталій Савчук), колектив народного танцю “Галицька веселка” Міського Народного дому (художні керівники – Петро та Галина Ільчуки) та окремі виконавці загальноосвітніх шкіл міста. Після концерту проводилися ігри та конкурси для дітей.