Сьогодні у телепрограмі
«"За" і "Проти"», яку до ефіру готують журналісти ТРК "Вежа", візьмуть участь депутати міськради Ігор Дутка (партія Регіонів) i Микола Калайда (партія "Пора").
Вони висловлять власні міркування щодо взаємодії представницької та виконавчої гілок міської влади у розв’язанні соціально-економічних проблем Івано-Франківська, дадуть оцінку річній діяльності органів місцевого самоврядування. Нагадаємо, що після березневих виборів 2006 року депутатський корпус міста обраний на пропорційній основі, за партійними списками.
«"За" і "Проти"» з ведучим Михайлом Маланюком дивіться сьогодні о 19:25 на телеканалі "З-тя Студія". Повтор телепрограми - 15 травня, о 8:25.