20 травня в Івано-Франківську відбулись урочистості на відзначення Дня Героїв. В рамках святкувань було покладено вінки та квіти до понад двадцяти пам’ ятників, пам’ ятних знаків та меморіальних дошок. На урочистому віче з виступили голова обласної ради І.Олійник, секретар міської ради В.Бойчук, голова Конгресу Українських Націоналістів О.Івченко, голова Братства ОУН-УПА М. Зеленчук та голова Братства ОУН-УПА карпатського краю Ф.Володимирський. Після віча відбулась урочиста хода до меморіального скверу, що на вул. С.Бандери, де було відправлено спільну панахиду за полеглими героями, борцями за волю України. Після панахиди колона, очолювана близько трьома сотнями членів Братства ОУН-УПА Карпатського краю в одностроях прибула на вул. С.Стецько, де відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки засновниці Конгресу Українських Націоналістів. На відкритті виступили Народні Депутати України З.Шкутяк, Є.Гірник та О.Івченко. Слід зазначити, що, попри те, що заходи відбувались впродовж трьох годин - з 13.00 до 16.00 год., представництво громадськості на заходах було досить чисельне.