Днями у Івано-Франківську проходив семінар-зустріч із представниками міжнародної торгівельної палати «Європа Орієнталє».
В семінарі зустрічі взяли участь заступник міського голови Івано-Франківська Зінаїда Федорук, начальник управління зовнішніх зв’язків і туризму Богдан Білик, представник міжнародної торгівельної палати у Румунії Крістіан Єремія та президент об’єднання торгівельних палат «Європа Орієнталє» в західній Європі Жан Франко Сума.
В ході семінару Жан Франко Сума розповів про діяльність міжнародної торгівельної палати «Європа Орієнталє», її функції та партнерів.
Також п. Сума повідомив, що «Європа Орієнталє» має намір найближчим часом розвинути нову мережу торгівельних палат, а у Івано-Франківську буде створено одне з представництв.