З 9 до 13 травня 2007р. у гімназії № 2 в рамках проекту польсько-українського обміну молоді перебувала група учнів та вчителів (23 особи) з гімназії № 1 м. Кшанова (Польща).
Надзвичайно цікавою та різноманітною була програма перебування польських друзів у Івано-Франківську: візит у музеї, екскурсії по історичних місцях, а також інтеграційні заняття, святковий “вогник”. Також під час перебування на Україні, учні та вчителі мали змогу відвідати Львів, Яремче, Маняву, Скелі Довбуша (с. Бубнище), Гошівський монастир, долину нарцисів та географічний Центр Європи (Закарпаття), Хустський замок.
Проживаючи у родинах гімназистів Івано-Франківська, польські діти мали змогу детальніше ознайомитися з традиціями та культурою українського народу.