Задля цього було несанкціоновано зрубано не один десяток дерев. До того ж траса була травмонебезпечна. На горе-велосипедистів скаржилися лісівники, а медики неодноразово засвідчували травматизм велосипедистів та дітей, які їздили цією трасою.
З огляду на такий стан речей міський голова дав розпорядження впорядкувати дану трасу і виділити кошти на її знакування. Відповідно освоєно було майже 5 тисяч гривень.
Знакування зробив велоспортивний клуб «Старт». Всього траса з урахуванням руху в 2 сторони складає 25 кілометрів. Знакування велосипедного туристичного маршруту до Козакової Долини по Вовчинецьким горам починається з кінцевої зупинки тролейбуса №3, через Вовчинці і аж до Долини. На початку траси розміщено банер з детальним описом маршруту, схемою руху і картою. По всьому маршруту на деревах є стрілочки, які вказують на напрям руху, а також місця зупинок для відпочинку. Кінцева зупинка – Козакова Долина де розміщено банер з маршрутом і площадку для відпочинку. Завдяки цьому веломаршрут на Вовчинецьких горах став цивілізованим і дає можливість безпечно їздити не лише дітям, а й відшліфовувати свою майстерність спортсменам-велосипедистам та займатися екстремальними видами велоспорту.
Історична довідка
За розповідями старіших мешканців села Колодіївка Козакова Долина відома ще з 1648 року. В той час на мальовничому місці теперішніх Вовчинців де сходяться 2 Бистриці розбили табір козаки Височана, облаштувавши стоянку. Тут же 1945 році табором стояли повстанці визвольних змагань. Згодом в пам ’ ять про козаків Височана люди прозвали це місце Козаковою Долиною. Подібно до острову Хортиця, що в Запорізькій області, у Козаковій Долині росте дуб, якому вже понад 300 років. Тепер, завдяки впорядкуванню велосипедного маршруту по Вовчинецьким горам за ініціативи велоспортивного клубу «Старт» та підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса, ознайомитися з історичною місциною Івано-Франківська зможуть не лише самі франків ці, а й гості міста.