Керуючий справами Івано-Франківського міськвиконкому Андрій ЛИС від імені влади міста привітав студентів-інвалідів, які навчаються у Івано-Франківській філії Відкритого Міжнародного Університету Розвитку Людини (ВМУРоЛ).
Андрій Богданович зазначив, що міська влада робить всі можливі кроки, щоб забезпечити комфортне проживання та існування студентів-інвалідів на теренах міста. Яскраві приклади тому, перші кроки, які зроблені у сфері соціального захисту населення, а також оздоровлення максимально широкого кола дітей-інвалідів цього літа.
У свою чергу директор ВМУРоЛу Григорій КІТ подякував п.ЛИСУ за теплі слова, висловив вдячність міському голові Івано-Франківська за плідну підтримку та допомогу студентам-інвалідам.
Довідка
Івано-Франківська філія Відкритого Міжнародного Університету Розвитку Людини (ВМУРоЛ) налічує близько 500 студентів. Цього року до стін цього ВУЗу прийшли вчитися 156 осіб.