Завершено ремонт операційної в хірургічному відділенні міської поліклініки №2, що дасть змогу збільшити кількість видів оперативних втручань та забезпечити дотримання санітарних норм для режимних підрозділів (роботи профінансовано в повному обсязі).
Для очного відділення центральної міської клінічної лікарні закуплено операційну установку, яка дасть змогу опанувати найсучасніші методи оперативного лікування офтальмологічної патології в т.ч. при незрілій катаракті.
Відремонтовано підвальні приміщення ЦМК, а також найближчим часом планується заміна звичайних вікон на металопластикові.