• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Річні
звіти

Звіт про роботу управління організаційно-інформаційної роботи та контролю за 2018 рік

Звіт про роботу

управління організаційно-інформаційної роботи та контролю

за 2018 рік

 

 

І. Питання організаційного забезпечення роботи виконавчого комітету міської ради

 

І.1.Підготовка проектів рішень виконавчого комітету і розпоряджень міського голови, інформацій, довідок, службових записок з питань організаційно-масової роботи, матеріалів про хід виконання рішень виконавчого комітету міської ради і розпоряджень міського голови

Упродовж звітного періоду підготовлено 11 проектів рішення виконавчого комітету міської ради: «Про реєстрацію органу самоорганізації  населення «Будинковий комітет на вул. О.Сорохтея, 13», «Про реєстрацію органу самоорганізації  населення «Будинковий комітет на вул. Військових ветеранів, 4», «Про реєстрацію органу самоорганізації  населення «Будинковий комітет на вул. Слави Стецько, 6А», «Про затвердження Цілей впровадження Політики якості у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради на 2018 рік», «Про затвердження штатних розписів на 2018 рік», «Про зміни до штатних розписів», «Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету», «Про Раду старійшин при міському голові», «Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ півріччя 2018 року», «Про Раду старійшин при міському голові», «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.12.2015р. № 731 «Про розподіл посадових обов'язків».

Розроблено 9 проектів рішень сесії міської ради «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад», «Про перейменування вулиці», «Про надання дозволу на створення будинкового комітету на вул.О.Сорохтея, 13», «Про надання дозволу на створення будинкового комітету на вул. Військових ветеранів, 4», «Про надання дозволу на створення будинкового комітету на вул. Слави Стецько, 6А», «Про надання дозволу на створення будинкового комітету на вул. Є. Коновальця, 103», «Про надання дозволу на створення будинкового комітету на вул. Гетьмана Мазепи, 106А», «Про надання дозволу на створення будинкового комітету на вул.Б.Хмельницького, 78, «Про надання дозволу на створення будинкового комітету на вул. Матейки, 38», 5 проектів розпоряджень  міського голови: «Про затвердження складу Ради старійшин», «Про зняття з контролю розпоряджень міського голови», «Про порядок розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації», «Про затвердження плану впровадження вимог ISO 9001-2015 у систему управління якістю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради» та «Про внесення змін в документи системи управління якістю» та «Колективний договір на 2018 – 2022 роки».

За звітний період підготовлено 17 інформаційних довідок, службових записок з питань організаційно-масової роботи (на виконання доручень керівництва виконавчого комітету міської ради, розпоряджень голови облдержадміністрації, протокольних доручень заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації, доручень Президента України). Працівники управління координували роботу з підготовки та подання в організаційне управління облдержадміністрації оперативних матеріалів на виконання доручень Президента України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та протокольних доручень голови облдержадміністрації.

Здійснювався контроль за порядком розгляду планових питань на засіданнях виконавчого комітету міської ради та на нарадах у заступників міського голови.

            Підготовлено ряд інформацій, довідок, відомостей на вимогу обласної державної адміністрації, обласної ради та інших установ, зокрема, щоквартальний паспорт міської ради, щомісячні інформації про хід процесів децентралізації в місті, виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016-2018 роках».

         Відправлено листи та опрацьовано відповіді  громад сіл, селищ, м.Тисмениця, розташованих  в приміській зоні, для вивчення питання  щодо добровільного об’єднання в спільну громаду з центром в м.Івано-Франківську.

         В управління за 2018рік надійшло понад 291 вхідний документ. Підготовлено відповіді на 35 звернень громадян.

 

1.2. Підготовка до проведення виборів Президента України

         Розпочато підготовчу роботи до проведення виборів Президента України на території м.Івано-Франківська. Керівникам усіх закладів, де створені постійні виборчі дільниці, надіслано листи для підтвердження готовності  до виборів 31 березня. За результатами роботи  виникла необхідність створення додаткових 3 виборчих дільниць (ЗШ№24, ВПУ№13, Народний дім с.Крихівці), також організовано роботу із  заміни 4 приміщень виборчих дільниць, в яких немає технічно умов для проведення виборів.

         Підготовлено розпорядження «Про порядок розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації», який  надрукований в «Західному кур’єрі» та оприлюднений на сайті міста.

 

І.3.Організація внутрішніх навчань працівників виконавчих органів міської ради

27.02.2018р. управління  надало допомогу в організації семінару  на тему: «Залучення мешканців до внесення змін в Генеральний план міста». Тренерами семінару виступили експерт Інституту Політичної Освіти О.Солонтай та експерт Міжнародного Республіканського Інституту Б.Руснак.

05.04.2018р. та 17.04.2018 р. управління  організувало проведення внутрішнього навчання для працівників виконавчих органів міської ради на тему: «Надання домедичної допомоги». Лекторами навчання виступили головний інспектор відділу охорони комунального майна КП «Муніципальна варта» О.Борищак та викладач обласних та м. Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів у сфері цивільного захисту Н.Левицький.

12.04.2018р., за участю експерта проекту з розвитку відкритих даних в Івано-Франківську Н.Бабинської та аналітика ГО «Агенція журналістики даних» Б.Тишкевича, проведено навчання на тему «Відкриті дані Івано-Франківська: для громади, влади і бізнесу».

30.05.2018р., 05.06.2018р., 18.06.2018р., 21.06.2018р. працівниками фінансового управління виконавчого комітету міської ради за підтримки                  ГО «Громадський формат» спільно з Івано-Франківським регіональним відділенням ВАМОС «Асоціація міст України» для головних розпорядників коштів бюджетних установ м. Івано-Франківська проведено 4 тренінги на тему: «Програмно-цільовий метод, як інструмент належного врядування в Івано-Франківській міській раді».

06.06.2018р. проведено навчання на тему: «Управління місцевим розвитком». Лектором на навчанні виступив начальник управління неінвестиційних проектів адміністрації м. Люблін (Республіка Польща) Кшиштоф Лонтка.

13 липня 2018 року у залі засідань обласної державної адміністрації відбувся семінар на тему "Реформи в сфері енергоефективності - нові можливості для розвитку громад", організований облдержадміністрацією спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки українсько-німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Управлінням скеровано на навчання працівників виконавчого комітету, комунальних підприємств міста.

14 вересня проведено практичне навчання в рамках проекту згідно меморандуму, підписаного 05 квітня 2018 року Івано-Франківською міською радою, Державним агентством з питань електронного врядування України та проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (фонд «Євразія») на тему «Порядок формування та розміщення наборів відкритих даних». 25-26 вересня проведено ще 2 таких навчання для працівників комунальних підприємств міста, структурних підрозділів, відповідальних за створення та розміщення відкритих даних.

21 вересня відбувся семінар "Як перемагати на закупівлях у ProZorro?" за участі працівників структурних підрозділів, комунальних підприємств міста, організований за підтримки «Антикорупційної платформи»

Організовано та  взято участь у засіданні Ради старійшин 11.07.2018р. щодо медичної реформи.

Організовано ознайомчий візит делегації міської ради до Тернопільської міської ради з метою вивчення досвіду роботи. 

         Організовано  два етапи тестування  160 працівників міської ради, які бажають вивчати англійську мову, визначено рівень знань та сформовано групи, які розпочнуть навчання з 2019 року на базі українсько-канадського бізнес-центру.

 

 

 

І.4.Надання допомоги в роботі виконавчих комітетів

 сільських рад, узагальнення їх роботи, аналіз матеріалів засідань виконавчих комітетів сільських рад

 

            Щомісячно в управлінні формувався план проведення засідань, виконавчих комітетів, сесій сільських рад. Працівники управління, закріплені за сільськими радами, надавали допомогу в підготовці проектів рішень виконавчих комітетів сільських рад, брали участь у засіданнях, готували за їх матеріалами довідки про проведення засідань виконавчих комітетів та сесій сільських рад.

Сільські голови, секретарі та працівники сільських рад Івано-Франківської міської ради регулярно беруть участь у навчаннях та семінарах, організованих виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації.

            Систематично надаються консультації головам, секретарям сільських рад з питань організації діяльності.

Інформування сільських рад про обласні конкурси розвитку місцевого самоврядування та консультації Хриплинської і Крихівецької сільських рад при поданні заявок.

 

І.5.Координація діяльності органів самоорганізації населення,

 надання їм необхідної методичної допомоги, узагальнення і розповсюдження досвіду їх роботи

 

Надано методичну допомогу в організації створення,                                    надання повноважень та діяльності органів самоорганізації населення ініціативній групі зі створення будинкового комітету на                                              вул. О.Сорохтея, 13, вул.Військових ветеранів, 4, вул.Слави Стецько, 6А, вул.Є.Коновальця, 103, вул.Гетьмана Мазепи, 106А, вул.Б.Хмельницького, 78, вул.Матейки, 38.

 

І.6.Організація роботи по забезпеченню функціонування

системи управління якістю у виконавчому комітеті міської ради

в межах повноважень управління

 

Впровадження вимог нової версії стандарту ISO 9001:2015 в роботу виконавчих органів міської ради, підготовка, організація та проходження ресертифікаційного аудиту системи управління якістю виконавчого комітету міської ради на відповідність вимогам міжнародного стандарту                             ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 9001:2015 були основними напрямками роботи щодо системи управління якістю у 2018 році.

Відповідно до п.5.4 Настанови з якості виконавчого комітету міської ради проаналізовано стан виконання Цілей у сфері якості за 2017 рік та розроблено і затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради №249 від 01.03.2018 року Цілі впровадження Політики якості у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради на 2018 рік.

Розроблено план впровадження вимог ISO 9001-2015 у систему управління якістю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та затверджено розпорядженням міського голови від 13.07.18р. №244-р «Про затвердження плану впровадження вимог ISO 9001-2015 у систему управління якістю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради».

Опрацьовано нову версію міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Проведено порівняльний аналіз з діючим стандартом ISO 9001-2008 та визначено основні відмінності.

Підготовлено відповідну інформацію та поінформовано працівників виконавчих органів міської ради про зміни в міжнародному стандарті                   ISO 9001.

Проведено перегляд документів СУЯ на предмет необхідності внесення змін в зв'язку з прийняттям нової версії стандарту.

Внесено зміни, підготовлено та введено в дію нові версії Настанови з якості виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, інструкції з обслуговування замовників (І-СУЯ/02) та інструкції з надання адміністративних послуг (І-СУЯ/10).

Виготовлено копії та проведено заміну даних документів у всіх виконавчих органах міської ради .

Підготовлено розпорядження міського голови від 10.08.18р. №276-р «Про внесення змін в документи системи управління якістю» відповідно до якого внесено часткові зміни в 14 документах системи управління якістю: Процедуру з управління невідповідними послугами (П-СУЯ/03), Процедуру з проведення внутрішнього аудиту (П-СУЯ/04), Процедуру з проведення коригувальних і запобіжних дій (П-СУЯ/05), Інструкцію з управління процесами (І-СУЯ/01), Інструкцію з анкетування задоволеності замовників рівнем наданих послуг (І-СУЯ/03), Інструкцію з забезпечення навчання кадрів (І-СУЯ/05), Інструкцію з оцінки працівників (І-СУЯ/06), Інструкцію з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад (І-СУЯ/07), Інструкцію з планування, розробки, впровадження нової послуги та внесення змін до послуг, що надаються (І-СУЯ/08), Інструкцію з внутрішньої комунікації (І-СУЯ/09), Інструкцію з управління охороною праці та пожежною безпекою (І-СУЯ/11), Інструкцію з управління інфраструктурою (І-СУЯ/12), Інструкцію з планування у сфері управління якістю (І-СУЯ/13), Інструкцію з аналізування системи управління якістю керівництвом виконавчого комітету міської ради (І-СУЯ/14).

В зв’язку із змінами в чинному законодавстві та за поданнями виконавчих органів міської ради впродовж року вносилися зміни до переліку адміністративних послуг. Так, внесено зміни до переліку адміністративних послуг відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.03.2018р. №232 «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг».

З метою впорядкування переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Івано-Франківської міської ради проведено аналіз переліку адміністративних послуг, внесено відповідні зміни згідно поданих пропозицій виконавчих органів міської ради, систематизовано усі зміни, які до нього вносилися в період 2015-2018 років та затверджено новий перелік адміністративних послуг рішенням міської ради від 14.12.2018р. «Про затвердження переліку адміністративних послуг».

Крім того, за поданнями виконавчих органів міської ради вносилися зміни в інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, проводилася перевірка нових версій інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

Усі вищезгадані зміни розглянуті на засіданнях робочою групою з впровадження та функціонування СУЯ, підготовлено відповідні протоколи даних засідань.

Проведено підготовку, організацію та проходження ресертифікаційного аудиту системи управління якістю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 9001:2015: надано відповідні консультації та проконтрольовано готовність виконавчих органів міської ради до проходження ресертифікаційного аудиту, підготовлено ряд необхідних документів для укладання угоди між виконавчим комітетом та ТОВ «Глобал Сетрифік» на проведення ресертифікаційних робіт системи управління якістю, здійснено підготовку та організовано проведення ресертифікаційного аудиту у виконавчих органах міської ради.

13-14.08.2018р. 2018 року виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради успішно пройшов ресертифікаційний аудит системи управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 та отримав міжнародний сертифікат якості, виданий міжнародним органом з сертифікації «DEKRA» (м.Штутгард, Німеччина) та український, виданий органом з сертифікації систем менеджменту ТОВ «Глобал Сертифік».

В рамках опрацювання питання щодо можливості організації роботи по впровадженню системи управління якістю в комунальних підприємствах міста підготовлено інформаційні матеріали щодо впровадження системи управління якістю та надіслано Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою та комунальним підприємствам міста для подальшої координації роботи.

Взято участь у 13-му засіданні Клубу розвитку якості органів місцевого самоврядування м. Київ.

Відповідно до затвердженого графіку здійснено організацію та координацію проведення внутрішніх аудитів (20-23.11.2018р.) у вищого керівництва та 33 структурних підрозділах виконавчого комітету.                     Проведено збір, перевірку та впорядкування матеріалів по проведених аудитах,  сформовано реєстр звітів внутрішнього аудиту.

Проведено аналізування та підготовлено звіт за результатами функціонування системи управління якістю у виконавчому комітеті міської ради у 2018 році.

Підготовлено графік проведення внутрішніх аудитів на 2019 рік.

Постійно здійснюється координація роботи щодо функціонування системи управління якістю у виконавчому комітеті міської ради та усіх структурних підрозділах, вивчення методичних рекомендацій та досвіду інших міст у сфері функціонування системи управління якістю з метою її удосконалення у виконавчому комітеті міської ради.

 

 

І.7.Організація узагальнення та контролю за проведенням загальноміських заходів

 

Щоденно та щотижнево проінформовано керівництво виконавчого комітету, облдержадміністрації про суспільно-політичну обстановку в місті та узагальнено заходи, які відбуваються в місті протягом дня, тижня, місяця. Відвідано окремі заходи з метою моніторингу ефективності та якості їх проведення.

Організовано запрошення керівників органів самоорганізації населення  на урочистості з нагоди Дня незалежності України.

Здійснено узагальнення переліку професійних свят та проінформовано керівників щодо подання пропозицій щодо нагородження подяками та грамотами з нагоди професійних свят.

 

1.8.Підвищення кваліфікації, обмін досвідом працівників управління

         В минулому році працівники управління проходили навчання на тематичних короткострокових семінарах в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

І.Маліновська, начальник відділу організаційно-інформаційної роботи брала участь в семінарах:

-         15 травня 2918р. «Забезпечення доступу до публічної інформації, Оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних»;

-         14 листопада 20ё18р.  «Відкриті дані для міста: від законодавства до практики»;

М.Михаськів, начальник відділу контролю:

- 17 травня 2018р. пройшла навчання на тематичному короткостроковому семінарі «Удосконалення системи контролю у місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування»;

- 3-5 жовтня 2018р. пройшла навчальний курс «Верховенство права та нормотворчість органів місцевого самоврядування» в рамках Шведсько-Українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні»;

С.Стефінка, головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи 22.11.2018р. пройшла навчання на тематичному постійно діючому семінарі «Основи етикету публічного управлінця».

А.Лис, заступник керуючого – начальник управління:

22-23 березня взяв участь у Форумі місцевого самоврядування, який відбувся у м.Львів,

25 червня у складі делегації працівників міської ради взяв участь у зібранні громад Прикарпаття «Сила громад в єдності», яке відбулося Яремче,

5 липня з метою обміну досвідом  між виконавчими органами міських рад взяв участь у складі делегації працівників Івано-Франківської міської ради у ознайомчому візиті до Тернопільської міської ради

 

 

22-23 жовтня взяв участь у навчанні на тему «Управління людськими ресурсами» на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування

Також у рамках шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» взяв участь:

3-5 жовтня  у навчанні представників міст-партнерів щодо локального нормотворення, м.Трускавець. Навчання проводилось викладачами Національного університету «Києво-Могилянська академія» з метою розширення знань і навичок посадових осіб місцевого самоврядування.

29-30 листопада у семінарі з обміну досвідом на тему «Презентація виконання Плану дій», м.Київ.

12-13 грудня у завершальній конференції з обміну досвідом представниців міст-партнерів, м.Київ

 

ІІ. Інформаційна робота

ІІ.1.Контроль за дотриманням Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації» в частині повноважень місцевих органів виконавчої влади, взаємодія із засобами масової інформації щодо висвітлення діяльності виконавчого комітету міської ради

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядження міського голови від 26.05.2011р. №300-р «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації» проводилась відповідна робота з реєстрації, опрацювання та надання відповідей на запити про надання публічної інформації. Управління організаційно-інформаційної роботи та контролю здійснює контроль за щотижневим звітуванням (при формуванні звітів про роботу за тиждень) про отримання та опрацювання запитів з надання публічної інформації структурними підрозділами. Звіт про роботу із запитами на публічну інформацію щомісячно висвітлюється на веб-сайті м.Івано-Франківська.

За 2018 рік до  виконавчого комітету міської ради надійшло 826 запитів про публічну інформацію. З них 596 надійшли від фізичних осіб, 200 – від юридичних осіб. Через інтернет-приймальню надійшов 431 запит про публічну інформацію. Випадків невиконання або невчасного виконання публічних запитів структурними підрозділами не було.

 

ІІ.2. Відкритість роботи виконавчого комітету

         В 2018р. продовжувалось впровадження  інформаційних технологій, методів інформаційної роботи, що дозволило місту і надалі входити в трійку лідерів-міст України з найпрозорішим місцевим управлінням.

Реалізація інноваційних проектів, розробка та актуалізація регламентуючих  документів,  дієва співпраця з громадою, залучення до життя міста активних мешканців, громадських організацій дає відчутні результат. Так, за підсумками  дослідження проекту "Розбудова прозорості в містах України", що втілюється за підтримки Фонду демократії ООН,  Івано-Франківськ увійшов в трійку лідерів-міст України з найпрозорішим місцевим управлінням, реалізований організацією «Transparency International Україна» разом з Інститутом Політичної Освіти.

Наше місто з рейтингом прозорості 54,5 випередило такі міста  як Миколаїв (50,1), Львів (48,1), Луцьк (44,7).

З метою забезпечення відкритості, прозорості роботи міської ради, виконавчого комітету, структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій, що діють на території міста, пріоритетним питанням інформаційної діяльності залишається наповнення офіційного веб-сайту актуальною, змістовною інформацією, впровадження нових технологій в діяльності виконавчих органів влади. Зростання щороку кількості відвідувань  в день свідчить про високу популярність веб-сайту виконавчого комітету.

Сайти Івано-Франківської міської ради mvk.if.ua та mrada.if.ua визначено одними з  кращих серед веб-ресурсів інших міст-обласних центрів як такі, що успішно виконують функцію комунікації влади з громадськістю, чим створюють основу для формування і розвитку соціального капіталу у своїх громадах. Івано-Франківськ також визнаний одним з лідерів  серед обласних центрів України за рівнем забезпечення  (наявністю і якістю) нормативно правових актів.

Дослідження провів Одеський інститут соціальних технологій в межах проекту «Нові виклики щодо розвитку громадської участі та соціального капіталу в громадах» у партнерстві  із Всеукраїнською асоціацією  сприяння самоорганізації населення за підтримки  Міжнародного фонду «Відродження».

За звітний період на веб-сайті виконавчого комітету розміщено 1002 повідомлення, з них 715 - в розділі «Місцеві новини», 134– в розділі «Анонси». Функціонують сторінки в соціальних мережах, які створені виконавчими органами влади, комунальними підприємствами, проводяться опитування, обговорення найбільш актуальних питань на  веб-порталі «Голос громади», офіційному веб-сайті міста.

За підсумками моніторингу  забезпечення «права знати» органами місцевої влади в рамках платформи «Омбудсмен+» Івано-Франківська міська рада увійшла в трійку лідерів серед  обласних центрів України із загальним результатом 76,8% (Херсонська міська рада – 80,9%, Чернівецька міська рада – 77,3%). Оцінювання стану виконання законодавства про доступ до публічної інформації здійснював  центр «Ейдос» та Центр демократії та верховенства права спільно з Секретаріатом  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. В рамках досліджень проаналізовано 96 органів місцевої влади, серед них – 24 міські ради обласних центрів. Дослідження ґрунтується на «Методології оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб’єктами  повноважень», яка розроблена громадськими експертами спільно з представниками Секретаріату  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Відкритість роботи виконавчого комітету забезпечувалась шляхом оприлюднення відкритих даних на єдиному порталі відкритих даних http://www.data.gov.ua, на якому виконавчими органами влади оприлюднено понад 300 наборів даних.

Реалізується проект з розвитку відкритих даних згідно меморандуму, підписаного 05 квітня 2018 року Івано-Франківською міською радою, Державним агентством з питань електронного врядування України та проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (фонд «Євразія»):

Урядом запроваджена нова версія Єдиного державного веб-порталу відкритих даних. На цьому порталі будуть розміщуватись тільки якісні відкриті дані. Для того, щоб розпорядники навчились правильно формувати набори відкритих даних, 14 вересня проведено практичне навчання. 25-26 вересня проведено ще 2 таких навчання для працівників комунальних підприємств міста, структурних підрозділів, відповідальних за створення та розміщення відкритих даних.

Здійснено узагальнення переліку міських програм для звітування на засіданнях виконавчого комітету про їх виконання.

Управлінням організовано подання  матеріалів   для участі в щорічному конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», організованого Мінрегіонбудом. П’ятий рік поспіль місто стає переможцем  конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», який організовує Мінрегіонбуд спільно Офісом Ради Європи в Україні. Цьогоріч місто здобуло  нагороди: Диплом І ступеня – за проект «Розумний туризм (Smart Tourism)»; Диплом ІІ ступеня – за проект  «Молодь і влада»; Диплом ІІІ ступеня – за проект «Влаштування розумної та безпечної дорожньої інфраструктури в місті Івано-Франківську».

Відредаговано телефонний довідник виконавчого комітету та розміщено на сайті виконавчого комітету.

Щомісячно проводиться збір та узагальнення переліку вакантних посад станом на комунальних підприємствах, розміщується на сайті виконавчого комітету та у газеті «Західний кур’єр».

 

ІІІ. Питання контролю

ІІІ.1.Здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, розпоряджень обласної державної адміністрації, рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови

 

За підсумками роботи у 2018 році відділом контролю управління організаційно-інформаційної роботи та контролю опрацьовано 398 документів органів влади вищого рівня, 1465 рішень виконавчого комітету міської ради та 545 розпоряджень міського голови. Взято на контроль 146 документів органів влади вищого рівня, 511 рішень виконавчого комітету та 93 розпорядження міського голови. Крім цього на контролі перебуває 166 документів органів влади вищого рівня, 178 рішень виконавчого комітету та 101 розпорядження міського голови, взятих на контроль у попередньому періоді. Виконано та закрито «До справи» 170 документів органів влади вищого рівня. Підготовлено 5 рішень виконавчого комітету та 2 розпорядження міського голови про зняття з контролю 669 документів.

На виконання актів і доручень Президента України прийнято 43 власні документи, на виконання актів і доручень уряду – 54 документи та на виконання розпоряджень голови облдержадміністрації – 12 документів.

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» проаналізовано розміщення у розділі «Проекти рішень» на офіційному сайті міської ради 303 рішень виконавчого комітету про внесення на розгляд міської ради.

Організовано заслуховування на засіданні виконавчого комітету стан виконання Програм, затверджених рішеннями міської ради та звітів про роботу комунальних підприємств міста. Станом на 01.01.2019р. заслухано виконання 30 таких Програм та 12 звітів про роботу комунальних підприємств.

За поданням відділу контролю хід виконання найважливіших документів розглядався на оперативних нарадах у міського голови та його заступників. Заслухано в порядку контролю за виконанням документів на засіданнях виконавчого комітету – 5 розпоряджень голови облдержадміністрації та 9 власних документів, відповідно на нарадах у міського голови та його заступників – 52 документи органів влади вищого рівня та 70 рішень виконавчого комітету і розпоряджень міського голови. У 2018 році сформовано 271 питання для розгляду на оперативних нарадах у міського голови, підготовлено порядок денний 52 оперативних нарад. Проаналізовано виконання 1331 протокольного доручення міського голови.

Питання виконавської дисципліни перебуває на постійному контролі у керівництва виконавчого комітету міської ради. Для посилення виконавської дисципліни керівництву виконавчого комітету міської ради щомісячно подаються інформаційні дані про стан виконання документів усіх рівнів для відповідного реагування. Щоквартально до 10 числа у відділ контролю обласної державної адміністрації подається звіт про систему організації та стан контролю у виконавчих органах міської ради, до 20 числа – матеріали до рейтингової оцінки роботи райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення.

Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 90,3 кв.м, розташованих в цоколі будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 183, корпус 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 04 Чер 2020 15:32
До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують здійснювати експорт сільськогосподарської продукції
Опубліковано: 04 Чер 2020 9:20
Молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів
Опубліковано: 03 Чер 2020 15:22
Безпечний відпочинок громадян на водних об'єктах міста під час літнього купального сезону
Опубліковано: 02 Чер 2020 9:33
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – складу мінеральних добрив на вул. І.Франка, 2 Б в с. Добровляни Тисменицького району
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:49

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ