• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Заступники
голови

Заступник міського голови Білик Б.І.

 

Білик Богдан Іванович 

 

Пpацює    Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради; Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради з 10-10-2014р.
Громадянство   24-08-1991 
Число, місяць і рік народження   16–06–1954
Місце народження   с. Креховичі Рожнятівського району Івано-Франківської області
Освіта   Вища (старий термін)‚ Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу‚ 1997р.‚ облік і аудит (бухгалтер-економіст); Вища (старий термін)‚ Івано-Франківський інститут нафти і газу‚ 1977р.‚ буріння нафтових і газових свердловин (гірничий інженер)
Науковий ступінь, вчене звання   не має
Володіння мовами   українською - вільно; німецькою - читає і перекладає зі словником
Нагоpоди, почесні звання    не має
Прийняття Присяги державного службовця   02.10.2003
Ранг державного службовця   6 (25-10-2016р.)
Трудова діяльність
08.1977 до 10.1978   помічник бурильщика 4 розряду‚ бурильщик 6 розряду: РІТС-2; Стрийське управління бурових робіт; м. Стрий
11.1978 до 09.1981   інженер-технолог 3 категорії‚ інженер-технолог 2 категорії: цех 2; 63 котельно-зварювальний завод; м. Івано-Франківськ
09.1981 до 10.1990   секретар комітету комсомолу; 63 котельно-зварювальний завод; завідувач відділу комсомольських організацій; Івано-Франківський МК ЛКСМУ; інструктор оргвідділу‚ завідуючий загальним відділом‚ завідуючий оргвідділом; Івано-Франківський міськом КП Укр.; м. Івано-Франківськ
10.1990 до 09.1991   завідуючий відділом: організаційний відділ; завідуючий відділом: відділ організації і прогнозування партійної роботи; Івано-Франківський міський комітет КП України; м. Івано-Франківськ
10.1991 до 10.1995   головний інженер; МП ”Сокіл”; комерційний директор; ТзОВ ”Підприємство Сокіл”; м. Івано-Франківськ
10.1995 до 03.2000   директор Івано-Франківського філіалу; Дочірнє підприємство ”КАПРО”; м. Івано-Франківськ
03.2000 до 02.2003   директор; Дочірнє підприємство ”Капро-Івано-Франківськ”; м. Івано-Франківськ
02.2003 до 10.2014   начальник управління: управління зовнішніх зв’язків і туризму; Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради; начальник управління: Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради; м. Івано-Франківськ
10.2014 по цей час   заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради; Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради; м. Івано-Франківськ.

 

Повноваження (обов’язки) визначені  рішенням виконавчого комітету від 17.12.2015р.  № 731 «Про розподіл посадових обов'язків»

http://www.namvk.if.ua/dt/28033/ зі змінами та доповненнями:

http://www.namvk.if.ua/dt/244763/

http://www.namvk.if.ua/dt/272303/

тел. 78-41-10

Електронна адреса: mvk@mvk.if.ua, bilykbimvk@gmail.combilyk@mvk.if.ua

Поштова адреса: 76004, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб.411

 

ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ

Забезпечує виконання Законів України, Указів і Розпоряджень Президента України, Постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної і міської рад, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень облдержадміністрації і міського голови, рекомендацій постійних комісій міської ради.

Організовує комплексне, перспективне і поточне планування економічного і соціального розвитку міста, промисловості, підприємництва, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.

Веде питання економіки, бюджету, роботи промислових підприємств, ринків, охорони праці, винахідництва, використання брухту кольорових і чорних металів, вторсировини, забезпечення електроенергією та паливом, економії ресурсів, туризму, зовнішньо-економічної діяльності, інвестування, роздержавлення і приватизації.

Спрямовує, координує та контролює роботу управлінь економічного та інтеграційного розвитку міста, торгівлі, департаменту соціальної політики в частині здійснення контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, запровадження підприємствами та організаціями всіх форм власності мінімальних державних гарантій з оплати праці, а також надання працівникам підприємств і організацій всіх видів пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Здійснює фінансово-економічний аналіз господарської діяльності підприємств комунальної та бюджетної сфери міста.

Формує пропозиції щодо застосування тарифної політики.

Координує роботу по запровадженню енергозберігаючих технологій та здійсненню фінансового оздоровлення підприємств міста.

Забезпечує взаємодію з контрольно-ревізійним відділом, фінансовим управлінням, податковою інспекцією в м. Івано-Франківську, відділенням держказначейства в м. Івано-Франківську, головним управлінням статистики в Івано-Франківській області,  центром  зайнятості, відділом державної реєстрації (Реєстраційна палата), відділом дозвільно-погоджувальних процедур (Дозвільний центр) та місцевими дозвільними органами, підприємствами торгівлі, побутового обслуговування населення, громадського харчування, промисловими підприємствами міста, туристичними фірмами, підприємствами паливно-енергетичного комплексу.

Вносить пропозиції до положень, посадових інструкцій та штатних розписів, а також з добору та заміни кадрів у підпорядкованих структурних підрозділах. Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів.

Є головою і організовує роботу комісій, рад і комітетів:

- з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків

та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпе-чення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат;

- з питань розвитку Хриплинської інвестиційно-промислової зони (співголова);

- з виявлення суб’єктів господарювання, які використовують найману працю без оформлення трудових відносин;

- з організації проведення перевірок з питань обґрунтування підвищення цін суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність на ринку виробництва та реалізації соціально значущих товарів;

- з координації роботи з організації оплачуваних робіт для забезпечення тимчасової зайнятості;

- галузевих комісій.

Сприяє роботі Дорадчої ради при міському голові.

Проводить у виконавчому комітеті міської ради і за місцем проживання прийом громадян з особистих питань, а також бере участь в "прямих лініях".

Надає   всебічну   допомогу  в   діяльності   виконкому Крихівецької сільської ради.

Опитування

Який на Вашу думку найбільш оптимальний варіант співпраці міста та приміських сіл?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ