• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Субсидії

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради повідомляє

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2015р. №752 внесені зміни до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848. Постанова набрала чинності з 01.10.2015 року.

     Вказаними змінами:

1. Скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на сплату послуг ЖКГ на особу, що звертається по субсидію. Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житлі осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок на сплату послуг.

  Орендарям житла субсидія призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків – лише на підставі договору оренди. На підставі рішення  комісії    та    акта    обстеження   матеріально-побутових   умов домогосподарства субсидія   може   призначатися  особі,  яка  не зареєстрована,   але  фактично  проживає  у  житловому  приміщенні (будинку)    на  підставі  договору  найму  (оренди)  житла.

2. Визначено вичерпний перелік документів, які враховуються комісією при ухваленні рішення про призначення субсидії з урахуванням лише осіб, що фактично проживають у помешканні, до них відносяться:

довідки, що підтверджують місце перебування особи на   території   іншої  адміністративно-територіальної  одиниці  у зв’язку    з   роботою,   лікуванням,   навчанням,   довготривалим відрядженням,    відбуванням   покарання;  

довідки   про   оплату житлово-комунальних   послуг   в   іншому   житловому   приміщенні (будинку);

     акти    обстеження    матеріально-побутових    умов  домогосподарства   селищної, сільської  або  міської  ради;

     акти житлово-експлуатаційних організацій про фактично проживаючих осіб, договори   оренди  житла  в  іншому  місці.

 Скасовано необхідність обстеження домогосподарства у разі наявності одного з таких документів.

Крім того, комісії надано право призначати субсидію на підставі кількості осіб, що фактично проживають, у разі відсутності документів, що підтверджують непроживання осіб з числа зареєстрованих. Таке рішення приймається після обстеження умов проживання сім’ї.

3. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо у житловому будинку, розділеному на дві половини.

Якщо  особи,  зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), сплачують  за  житлово-комунальні  послуги  на  розділені  особові рахунки,   субсидія   може   призначатися  окремо  за  розділеними особовими  рахунками виходячи з кількості зареєстрованих осіб, які  сплачують   за  послуги  на  такі  рахунки,  на  підставі  рішення комісії    та    акта    обстеження   матеріально-побутових   умов домогосподарства.

4. Надано змогу при призначенні субсидії дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім’ям враховувати кількість дітей, які фактично проживають, але не зареєстровані.

Дитячим  будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, а також
сім’ям  (крім багатодітних сімей), у яких не менше року проживають троє  і  більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, субсидія може бути розрахована виходячи з кількості дітей, які фактично проживають у житловому приміщенні (будинку), з урахуванням  дітей,  які  не  зареєстровані  в  ньому, на підставі рішення   комісії та акта обстеження  матеріально-побутових умов домогосподарства.

5. У разі коли кількість осіб, зазначених у відомостях про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, відрізняється від кількості осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, для призначення субсидії використовуються дані, зазначені у відомостях про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.    У разі відсутності відомостей про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб субсидія призначається на підставі рішення комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства виходячи з кількості осіб, зазначених у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. На підставі такого рішення підприємства-виробники (виконавці) житлово-комунальних послуг нараховують плату за послуги виходячи з кількості осіб, яким призначено субсидію.

6. Приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії:

- доходи учасників АТО

Під  час  призначення  субсидії  особам,  які  беруть (брали) безпосередню   участь  у  проведенні  антитерористичної  операції, та/або  членам  їх  сімей  до  сукупного  доходу  не враховуються:

отримані  ними  у  період  безпосередньої участі у проведенні антитерористичної  операції грошове забезпечення та інші виплати і види    соціальної    допомоги,    що  здійснюються   працівникам правоохоронних   органів,   військовослужбовцям   та   працівникам  Збройних   Сил,   Національної  Гвардії,  СБУ,  Служби  зовнішньої розвідки,   Держприкордонслужби,    Держспецтрансслужби, особам рядового, начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам МВС,   Управління  державної   охорони,   Держспецзв’язку,  іншим працівникам  утворених  відповідно до закону військових формувань;

отримана  ними  у період та/або після безпосередньої участі у проведенні    антитерористичної   операції   благодійна   допомога   незалежно  від  розміру та джерела походження.

- доходи від роботи у виборчій комісії - оплата  праці членів виборчої
комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі  в  день голосування, дні встановлення підсумків голосування та   результатів  виборів.

7. Якщо субсидія призначена рішенням комісії, то на наступний термін субсидія призначається на підставі того ж рішення, якщо у сім’ї не відбулося змін. Тобто питання не виноситься знову на комісію. Рішення комісії про призначення в окремих випадках субсидії переглядається у разі зміни у складі осіб, зареєстрованих або фактично проживаючих у житловому приміщенні (будинку), їх працевлаштування або виникнення в них інших джерел доходів.

 

Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 90,3 кв.м, розташованих в цоколі будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 183, корпус 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 04 Чер 2020 15:32
До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують здійснювати експорт сільськогосподарської продукції
Опубліковано: 04 Чер 2020 9:20
Молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів
Опубліковано: 03 Чер 2020 15:22
Безпечний відпочинок громадян на водних об'єктах міста під час літнього купального сезону
Опубліковано: 02 Чер 2020 9:33
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – складу мінеральних добрив на вул. І.Франка, 2 Б в с. Добровляни Тисменицького району
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:49

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ