• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Соціальні
програми

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. Цей Порядок визнає механізм організації проведення психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

        Безкоштовними послугами із психологічної реабілітації можуть скористатись учасники антитерористичної операції з числа осіб, яким встановлено один з таких статусів:

- учасник бойових дій;

- особа з інвалідністю внаслідок війни;

 - учасник війни .

        Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до  департаменту соціальної політики (замовника послуг) за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців — за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу). 

       Перелік документів, необхідних для надання (отримання) послуги:

       - заява довільної форми до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування);

       - посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

       - документ, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення;

       -  паспорт громадянина України.          

         Департамент соціальної політики:

      -  протягом одного робочого дня з дати надходження заяви реєструє її та приймає рішення щодо укладення договору про надання послуг із психологічної реабілітації із суб’єктом надання послуг, якого вибрав учасник антитерористичної операції;

   - суб’єкт надання послуг протягом одного робочого дня з дати надходження запиту від департаменту соціальної політики повідомляє про результати його розгляду;

   - після отримання від суб’єкта надання послуг письмового підтвердження готовності проведення заходів із психологічної реабілітації та узгодження дати початку проведення таких заходів департамент соціальної політики повідомляє про це отримувача послуг в телефонному режимі, письмово або іншим способом, що не суперечить чинному законодавству та укладає договір з суб’єктом надання та отримувачем;

   - примірник договору видається отримувачу послуг під розписку та одночасно видається направлення на отримання послуг із психологічної реабілітації.

       Суб’єкт надання послуг визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики.

       Строки надання послуг із психологічної реабілітації визначаються індивідуально для кожного отримувача послуг залежно від його потреб, узгоджуються з отримувачем послуг або його законним представником після комплексного визначення індивідуальних потреб і зазначаються в індивідуальному плані.

       У разі надання послуг із психологічної реабілітації без забезпечення харчування та проживання тривалість курсу не перевищує 40 облікових одиниць (60 хвилин роботи надавача послуг). При цьому:

       - індивідуальна послуга із психологічної реабілітації надається отримувачу послуги за відсутності сторонніх осіб тривалістю не більше 90 хвилин на добу;

     - групова послуга із психологічної реабілітації надається групі отримувачів послуг у складі не більше ніж 10 осіб, заняття триває не більше ніж 180 хвилин на добу.

У разі проходження психологічної реабілітації в стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів.

 Оплата послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року №497.

Гранична вартість послуг із психологічної реабілітації визначається  щороку Мінсоцполітики за пропозицією Служби та за погодженням з Мінфіном.

         Крім того, відповідно до Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 року №528 департамент соціальної політики відшкодовує вартість проїзду до суб’єкта надання послуг та назад учаснику антитерористичної операції на підставі наступних документів:

1) заяви;

2) оригіналу проїзних документів;

3) заповненого суб´єктом надання послуг відривного корінця направлення на психологічну реабілітацію;

4) документу, що підтверджує особу.

           За більш детальною інформацією звертатися до департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (вул.Грушевського, 29, каб.9, тел.552190).

 

 

 

 

 

 

 

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 30 Лип 2020 13:54
Інформація про проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 163,2 кв.м, які розташовані за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Ю. Целевича, 4А у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 23 Лип 2020 13:59
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 196,3 кв.м, розташованих за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 69
Опубліковано: 23 Лип 2020 13:55
До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами
Опубліковано: 16 Лип 2020 17:13
Для абітурієнтів, яким прийшла повістка з військового комісаріату
Опубліковано: 16 Лип 2020 16:50
До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади
Опубліковано: 14 Лип 2020 10:04

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ