• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Громадські
обговорення

Результати проведення відкритого громадського обговорення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради ...

Результати проведення відкритого громадського обговорення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.04.2019 р. № 394 «Про затвердження концептуальної схеми розміщення тимчасових споруд на вул. Привокзальній»

06.12.2019 р. о 11-00 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського,21, в залі засідань, каб. 311) відбулося  відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.04.2019 р. № 394 «Про затвердження концептуальної схеми розміщення тимчасових споруд на вул. Привокзальній»

Ініціатор проведення – управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради.

Організатор проведення – відділ промисловості та розвитку підприємництва управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

ВИСТУПИЛИ:

С. Лосюк:

Повідомила присутнім мету, цілі регулювання та правові підстави підготовки проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету ІваноФранківської міської ради від 04.04.2019 р. № 394 «Про затвердження концептуальної схеми розміщення тимчасових споруд на вул. Привокзальній» (далі – проєкт рішення).

Х. Рибак – заступник начальника відділу благоустрою, дизайну архітектурного середовища та реклами управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради:

Зазначила, що основними цілями прийняття даного регуляторного акта є:

- впорядкування елементів міського середовища задля подолання проблем безсистемного, хаотичного розміщення та перенасиченості міського простору ТС на вул. Привокзальній у м. Івано-Франківську;

- ефективно використання ресурсів територіальної громади;

- формування якісного архітектурного міського середовища, сучасних зручних упоряджених просторів;

- створення комфортних умов проживання для мешканців міста;

- реалізація принципу організаційної єдності задля спрощення процедури отримання паспорту прив’язки тимчасової споруди;

- збільшення надходжень у міський бюджет від суб’єктів підприємницької діяльності;

- стимулювання розвитку підприємництва;

- врегулювання процедури розміщення і функціонування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на вул. Привокзальній у місті Івано-Франківську.

В свою чергу, Х. Рибак зауважила, що проведені робочі засідання з представниками бізнесу щодо врегулювання процедури розміщення і функціонування тимчасових споруд на вул. Привокзальній. За результатами засідань розроблену «Концептуальну схему розміщення тимчасових споруд на вул. Привокзальній» з урахуванням відповідних пропозиції суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на даній територій. Також, Управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності отримано гарантійні листи, згідно з якими суб’єкти господарювання зобов’язуються впродовж 1 місяця з дня прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження зазначеної схеми звернутися із заявою та проектною документацією, виготовленою відповідно до зазначеної схеми, до ЦНАПу для затвердження архітипу та оформлення паспорта прив’язки ТС, а впродовж 2-ох місяців з дня видачі паспорта прив’язки ТС – привести свої ТС у відповідність до затвердженого архітипу.

ОБГОВОРЕННЯ:

М. Неструк -підприємниця:

Зауважила, що термін на виготовлення документації в один місяць є не достатнім, проте допустим. Але термін в 2 місяці на виготовлення та встановлення тимчасових споруд надто короткий, оскільки не у всіх підприємців є фінансові та технічні можливості облаштувати тимчасові споруди до визначених умов. Додатковим фактором є несприятливі погодні умови та необхідність виготовлення тимчасових споруд спільно з декількома підприємцями одночасно, а також необхідність погодження та переукладання договору про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Надала пропозиції збільшення терміну на виготовлення та встановлення тимчасових споруд до 4-6 місяців.

С. Лосюк, Х. Рибак:

Зазначили, що обрати суб'єкта господарювання, який має ліцензію на виконання проектних робіт або архітектора, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат та суб’єкта господарювання, який виготовлятиме та встановлюватиме тимчасові споруди, можна до затвердження концептуальної схеми.

Ю.Грещук - підприємець:

Зауважив, що внаслідок прийняття даного регуляторного акта підприємці несуть значні фінансові та матеріальні затрати.

Запитав, на який термін управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності буде рекомендувати виконавчому комітету міської ради видавати дозволи на розміщення ТС.

Х.Рибак:

Відповіла, що перше затвердження паспорта прив’язки буде видаватися на 1 рік за рішенням виконавчого комітету міської ради. Проте після перевірки сектором муніципальної інспекції на відповідність вимогам паспорта прив’язки Управління архітектури дизайну та містобудівної діяльності, у випадку відсутності зауважень, буде рекомендувати друге продовження терміну дії паспортів прив’язки на 3 роки.

ПОСТАНОВИЛИ:

за результатами відкритого громадського обговорення рекомендовано розробнику регуляторного акта внести проєкт рішення на розгляд виконавчого комітету міської ради з урахуванням пропозицій, що прозвучали під час обговорення.

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ