• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Розвиток
сіл

Звіт про соціально-економічний розвиток села Крихівці у 2013 році

 

Звіт про соціально-економічний розвиток села Крихівці у 2013 році

 

Станом на 01.01.2013 року в селі зареєстровано 5093 чоловік, а до кінця року  ця цифра становила 5379 чоловік.  В минулому році в селі народилось 42 дитини, померло 32 людини. Зареєстровано 14 шлюбів, приписалось 375 чоловік, виписалось 57.

За минулий рік відбулось 17 сесій сільської ради з них 4 позачергових. На сесіях розглянуто 333 питання. Виконкомом  сільської ради проведено 12 засідань на яких розглянуто 164 питання.

За минулий рік до  сільської ради надійшло 1032 звернення в тому числі 614 від фізичних осіб та 418 від юридичних, громадянам видано 1726 довідок.       

Надавалась  матеріальну допомогу жителям села, виписано  газети «Галичина» для репресованих жителів села , закуплено подарунки дітям до Дня Святого Миколая ,призи, повітряні кульки до Дня села .

Зроблено

-                 Поточний ремонт вулиці Липова

-                 Поточний ремонт вулиці 16 Липня

-                 Поточний ремонт вулиці Кобзаря  

-                 Поточний ремонт вуличного освітлення

-                 Будівництво гравійної дороги до нового кладовища

-                 Поточний ремонт пішохідних доріжок між вулицями  Крихівецька-22 Січня;

-                 Ліквідовано  стихійні сміттєзвалища;

-                 Очищення меліоративних каналів;

-                 Винесено межі ділянки під нове кладовище .;

-                 Надано трансферт церкві Кирила та Методія  в масиві «Долина».;

-                 Капітальний ремонт дощової каналізації (заміна водостічних труб) на вулиці Виноградній ;

-                 Капітальний ремонт вуличного освітлення на вулиці Межева-сад- ;

-                 Влаштування пішохідної доріжки між вулицями Крихівецька-Д.Галицького.;

-                 Виготовлення знаків пішохідний перехід з під світкою 

-                 Поточний ремонт вулиці Вивізна;

-                 Поточний ремонт вул. Кобзаря .

Не можна залишити поза увагою роботу нашого Народного дому, бібліотеки та його учасників, які в минулому році провели 62 заходи різного спрямування. В народному домі ведеться робота в різних напрямках, таких як – національне відродження історичних та духовних цінностей української культури, морально-правове виховання, героїко-патріотичне виховання, естетичне виховання, трудове виховання, фізкультурно-спортивне виховання.

В сільській бібліотеці зареєстровано 636 читачів, в тому числі 335 дітей. Відвідування бібліотеки 4316 людей, в тому числі 2715 дітей.

В 2013 році до бібліотечного фонду надійшло 395 примірників.

На протязі року в селі функціонувало дві футбольні команди, які брали участь в міських змаганнях.

Також серед жителів  п’яти приміських сіл проводилась  Спартакіада  присвячена 22 річниці Незалежної України в якій брала участь і наша об’єднана команда. За підсумками змагань ми посіли перше загальнокомандне місце. По окремих видах спорту перші місця зайняли по перетягуванні каналу, армреслінгу, гирьовому спорті, та друге по міні футболу.

В селі впродовж тривалого часу працює громадське формування по охороні громадського. Робота членів громадського формування проводиться по профілактиці і недопущенню правопорушень в селі . Членами громадського формування згідно графіку проводяться чергування, а також чергування на всіх заходах, які проводяться в селі -  футбольних матчах, дискотеках, на ярмарці і проведення Дня села.

Силами громадського формування в 2013 році профілактовано 76 чоловік з них 42 неповнолітніх і 8 за дрібне хуліганство, складено 25 адмінпротоколів по незаконній торгівлі, 1 за насильство в сім’ї, проведено 22 рейди по недопущенню хуліганських проявів і продажу спиртних напитків неповнолітнім в барах і магазинах села. Слід сказати, що найбільш активними членами громадського формування являються: Білик  М.Я., Джус Б.О., Припхан Т.І., Малик І.П.

Третій рік поспіль виконком сільської ради брав участь в конкурсі написання Проектів органів місцевого самоврядування, який проводився Івано-Франківською міською радою. Наш проект під назвою «вечірній відпочинок в селі Крихівці – безпечно та затишно» включав в себе капітальний ремонт зовнішнього освітлення вулиці Межева-сад, став переможцем конкурсу за що отримали в бюджет сільської ради 65 тисяч гривень.

Другий рік в селі існує КП «Крихівці сільекобуд», яким надаються послуги населенню, проводяться роботи по благоустрою села.

Вже на протязі декількох років внаслідок  ділових стосунків з підприємцями, а в основному це забудівники, селу надається допомога  у вигляді окремих робіт по благоустрою. Так в минулому році за кошти будівельної компанії «Ярковиця» було облагороджено площадку біля сільського кладовища, роботи по ремонту пам’ятника Т.Г.Шевченка та всієї прилеглої території, встановлено вуличний світлофор, та огорожу вздовж вулиці Крихівецька в районі дії світлофора. Зроблено ремонт  та обладнано кімнату під архів. Ведуться роботи по прокладанню каналізаційного колектора по вул. 22 січня

За кошти ТзОВ ВАМ – БУД  на сільському стадіоні вимуровано, накрито і встановлено вікна та двері нежитлового приміщення для переодягання спортсменів з душовими кімнатами та кімнатою для суддів. 

В селі на базі сільського ФАПу працює відділення сімейної медицини. В якому успішно функціонує кабінет УЗД, також працює апарат для обстеження молочної залози ,щосереди здійснюється забір крові на аналізи, згідно графіку ведуть прийом сімейні лікарі та профілюючі лікарі.

 

Актуально

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою
Опубліковано: 18 Вер 2020 9:12
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 27,5 кв.м в будинку на вул. Шевченка, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Вер 2020 14:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації – незавершеного будівництва на вул Стефаника, 31 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 17 Вер 2020 14:50
Що робити при виявленні коронавірусної інфекції у закладі освіти?
Опубліковано: 16 Вер 2020 9:17
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 15,5 кв.м на вул. Бельведерській, 4 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 11 Вер 2020 9:59
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 70,6 кв.м в будинку на вул. Грушевського, 14 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 11 Вер 2020 9:54

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ