• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Розвиток
сіл

Соціально-економічний та культурний розвиток с.Хриплин Івано-Франківської міської ради за 2011 рік

Соціально-економічний розвиток села Хриплин

Івано-Франківської міської ради в 2011 році

Основним питанням сьогодення сільської ради є забезпечення належних умов проживання на території села Хриплин її мешканців, підтримка та функціонування об’єктів соціальної сфери, вирішення життєво необхідних побутових питань місцевої громади, покращення її добробуту.

Протягом 2011 року проведено 7 сесій сільської ради. Робота депутатського корпусу згуртована, великих розбіжностей в думках та позиціях немає, рішення приймаються одноголосно. Слід відзначити й роботу виконавчого комітету сільської ради, яким в цьому році було проведено 14 засідань, розглянуто 42 питання, по яких прийнято відповідні рішення.

Сільською радою проведено ряд заходів щодо наповнення бюджету села шляхом переукладення договорів і залучення нових платників податків за оренду землі.

Благоустрій

Налагоджено стабільну працю сміттєзбиральної служби. Силами громади ліквідовано 4 стихійні сміттєзвалища на території села, 5 сміттєзвалищ у промисловій зоні.

Щоб запобігти підтопленню земельних ділянок в урочищі «Руда», управлінням водного господарства Івано-Франківської області проведено розчищувальні роботи, на що використано кошти сільського бюджету від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва в сумі 24 тис. гривень.

У 2011 році здійснено поточний ремонт вулиць центральної частини села, покрито гравійним покриттям, що є основою для їхнього асфальтування в майбутньому. На даний вид робіт витрачено кошти в сумі 192100 гривень.

За рахунок коштів сільського бюджету встановлено вказівники з назвою села та вулиць, що дало змогу не тільки облагородити село, але й можливість екстренним службам та нашим гостям швидше орієнтуватися на території села.

Спорт

На високому організаційному рівні 21 серпня 2011 року на оновленому сільському стадіоні проведено спартакіаду серед мешканців сіл Івано-Франківської міської ради, присвячену 20-й річниці Незалежності України. У загальному заліку команда села зайняла почесне ІІІ місце серед учасників спартакіади.

До спортивних подій можна віднести спорудження волейбольного майданчика, що сприятиме розвитку спорту та проведення здорового, цікавого дозвілля нашими мешканцями. За клопотанням виконавчого комітету сільської ради з метою покращення проведення дозвілля молоді у холі Народного дому встановлено тенісний стіл. З цієї нагоди відбувся тенісний турнір, участь у якому могли взяти всі бажаючі. Переможця, а саме Д.Ділетчука, нагороджено кубком.

Культура

30 січня 2011 року відбувся творчий звіт Народного дому села Хриплин. В ході звітного концерту слід відзначити народний аматорський хор «Яворина» (художній керівник Роман Мантуляк), дитячий танцювальний ансамбль «Джерельце» (художній керівник Петро Нестерук), Христину Дідух, Вікторію Гнатушко. У Народному домі стало доброю традицією проведення такого заходу, як театралізована «Хресна дорога».

1 червня 2011 року в Народному домі директором Н.В.Паранюк проведено розважальну програму «Мелодії дитинства», присвячену Міжнародному дню дітей. Наймолодшим жителям таке свято припало до душі, адже крім веселих конкурсів з іграми на святі були присутні казкові герої.

Діючий дитячий драматичний гурток 7 липня 2011 року взяв участь у міському конкурсі організаторів дозвілля для дітей і молоді, де зайняв ІІ місце, а згодом зі своєю програмою брав участь в обласному конкурсі організаторів дозвілля для дітей і молоді.

З нагоди 20-ї річниці Незалежності України відбулося віче. Молодь пройшла почесною ходою під державними знаменами через усе село до Могили Борцям за волю України. Крім цього відбувся виїзний концерт у с.Побережжя Тисменицького району народного аматорського хору «Яворина».

28 серпня 2011 року Хриплину виповнилось 575 років. З цієї нагоди відбулось народне святкування. На святі панувала неповторна атмосфера великої дружньої родини, де кожен міг насолоджуватись піснею, гумором, танцями та спілкуванням з односельчанами. Усі присутні отримали позитивні емоції та гарний настрій у подарунок.

Приємною несподіванкою для громади села став випуск телефонного довідника та сільської газети, приурочені до святкування 575-річчя першої згадки про село.

За активну участь у громадському житті села грамотами Івано-Франківської облдержадміністрації нагороджені директор Народного дому с.Хриплин Н.В.Паранюк та член виконавчого комітету сільської ради П.М.Савчин.

У Народному домі с. Хриплин проводяться лекції, години спілкування для молоді. У листопаді 2011 року проводився вечір-реквієм «Голгофа голодної смерті» до Дня памяті жертв голодомору.

З ініціативи сільського голови стало доброю традицією проводити масові народні гуляння на Різдвяні та Великодні свята.

Соціально-економічний розвиток

В грудні 2010 року розпочато будівництво дитячого садка на території с.Хриплин. Оскільки демографічна ситуація покращується, то таке будівництво є не тільки доречним, а й вкрай необхідним. На даний час уже проводяться покрівельні роботи, на які із сільського бюджету виділено і освоєно 1756000 гривень, а також 100000 гривень з міського бюджету за сприяння міського голови В.Анушкевичуса.

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038-VІ від 17 лютого 2011 року планування території населеного пункту на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів територій ст. 16 п. 1.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Генеральний план населеного пункту розробляється та затверджується на сесії сільської ради в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Строк дії генерального плану населеного пункту не обмежується. Зміни до генерального плану можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років (ст. 17 вищезгаданого Закону України).

Проектна документація генерального плану с.Хриплин Івано-Франківської міської ради станом на грудень 2011 року виготовлена у відповідності з чинними нормативними документами.

Генеральний план с.Хриплин розроблявся в 1971 році. В 2000 році Київським державним науково-дослідним інститутом «Діпромісто» розроблений генеральний план м.Івано-Франківська, в склад якого увійшло і с.Хриплин без виділення його як окремого населеного пункту.

Генеральний план села Хриплин Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області розроблений Івано-Франківською філією державного підприємства Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Дніпромісто», на що направлено кошти в сумі 148,3 тис. гривень.

Генеральним планом виділено принципові напрямки функціонального зонування, розвитку планувальної структури і вирішення важливих інженерних проблем із врахуванням вимог охорони навколишнього середовища.

Важливим етапом в нашій роботі стало виготовлення Державних актів на право постійного користування земельними ділянками для обслуговування навчальних та виробничих приміщень Хриплинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Соціальне забезпечення

Протягом 2011 року значна увага приділялася питанням соціального забезпечення малозахищенних категорій мешканців нашого села. У 2011 році надано допомогу в розмірі 13 тисяч гривень одиноким, перестарілим та важкохворим мешканцям села Хриплин.

З ініціативи сільського голови Святий Миколай відвідав родини багатодітних сімей, напівсиріт, інвалідів дитинства та вручив їм 37 подарунків. Побував Святий Миколай і у школі. Привітав солодкими подарунками школярів, вчителів та всіх працівників.

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 02 Лип 2020 16:47
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 33,7 кв.м в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:55
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 34,4 кв.м в будинку на вул. Незалежності, 7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:54
Держпродспоживслужба Івано-Франківщини надає поради для населення, яке постраждало внаслідок повені
Опубліковано: 26 Чер 2020 16:47
Застерігаємо громадян: повінь створює ризики спалахів інфекційних захворювань. Дотримуйтесь правил гігієни!
Опубліковано: 26 Чер 2020 15:58
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об'єкта малої приваизації - нежитлових приміщень площею 39,5 кв.м. в будинку на вул.Незалежності,7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 25 Чер 2020 16:45

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ