• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Розвиток
сіл

Про соціально-економічний розвиток Угорницької сільської ради Івано-Франківської міської ради у 2011 році

     Соціально-економічний розвиток села Угорники

Івано-Франківської міської ради в 2011 році

Майбутнє села Угорники - це спільна праця сільської влади та громади.

За період 2007-2011рр. у с.Угорники Івано-Франківської міської ради проведена велика робота , направлена на соціально-економічн ий розвит ок села шляхом ефективн ого господарювання , що дало свої результати. Сільська рада працює для добра та розвитку села, докладає всіх зусиль для покращення умов життя кожної родини, щоб громада ефективно покращувала умови життя, праці, навчання .

У жовтні 2010 р. відбулись вибори сільських голів та органів місцевого самоврядування. Для якісної підготовки виборчого процесу організовано підготовку приміщення Народного дому. Після успішної першої каденції у 2010 році громада села вдруге обирає сільським головою Любов Зеновіївну Атаманчук. Депутатський корпус села складається з 20 депутатів, виконавчий комітет сільської ради - з 10 членів. Секретарем сільської ради обрано Гудиму Романну Михайлівну.

Виконання програми соціально-економічного розвитку села та основні заходи за 2011 рік.

Комунальна сфера села :

- продовжено практику вивозу побутового сміття від господарств села та із сільського кладовища за чітким графіком;

- у зимовий період організовано розчистку доріг від снігу та підсипку доріг під час ожеледиці;

-проведено поточний ямковий ремонт доріг;

-важливим питанням для комфортного проживання в селі є освітлення вулиць та електропостачання. Для якісного освітлення вулиць здійснено заміну світильників на сучасні, енергозберігаючі розмежовано живлення масиву «нових будов», побудовано нові лінії вуличного освітлення. Таким чином освітлено кожну вулицю села.

Будівництво та реконструкція

Будівництво каналізаційної мережі є найважливішою і пріорітетною соціальною програмою, яка реалізовується з 2007 року. В даний час продовжуються роботи по будівництву каналізаційної системи в селі. Вже побудовано каналізацію по вулицях Лозовій, Новорічній та частково по вулицях Береговій, І.Підкови. Також збудований дволінійний напірний колектор та каналізаційну насосну станцію;

-розпочато будівництво (продовження) дощового колектора з старого русла річки Млинівки в селі Микитинці по вул.Зарічній до річки Бистриці Надвірнянської (існуючого водоймища).

Однією з найбільших подій в селі стало відкриття нового приміщення сільської ради, до якого готувалися чималий час. Відкриття та освячення приурочено 20-тій річниці Незалежності України.

В адміністративному будинку є просторе приміщення сільської бібліотеки з читацьким залом, кімнат а для спортивного клубу. Важливим є те, що в даному приміщені передбачається розміщення музею, в якому буде висвітлено життя громади в різні часи.

Церква, школа, дитячі дошкільні групи (дитячий садок) Народний дім, спорт, відділення сімейної медицини

Церква :

-з метою відновлення давніх традицій у селі ста ло доброю традицією створення парафіяльно-молодіжн ого вертеп у, з числа молоді села, організован ого о.Юрієм Труханом з благословення отця - пароха митр.прот. Романа Голейк а.

-у липні 2011 року парафією св.влкмч.Юрія Переможця с.Угорники був організований молодіжно-християнський табір «Бог є любов». Учасниками табору стали учні Угорницької ЗОШ та парафіяльна молодь с.Угорники.

Школа

В нових соціально-економічних умовах зростає роль Угорницької школи, завдання якої - давати глибокі освітні знання, розвивти здібності та обдарування кожної дитини. На сьогоднішній день школа залишається найбільш стабільним осередком громади села.

Незважаючи на мале фінансування освіти сільською радою з допомогою меценатів та батьків у школі:

-проведено капітальний ремонт кабінету музики та кабінету першого класу;

-проведено косметичний ремонт актового та спортивного залів;

-завершено зовнішню штукатурку майстерні , проведено ремонт приміщень , впорядковано пришкільну територію;

-нагороджено заохочувальною премією кращих учнів школи ;

-в одному із класів Угорницької ЗОШ відкрито та освячено капличку Св.Миколая із Престолом та іконостасом , у якій в 2011 році встановлено лавки. Кожний навчальний тиждень розпочинається Службою Божою для школярів.

Дошкільні групи (Дитячий садок):

-особливим досягненням є відкриття дитячого садочка, а саме двох дошкільних груп для дітей із села. Цього року в ньому відбувся перший випуский вечір наймолодших жителів села.

Народний дім

Велика робота проводиться в Народному домі:

-здійснено заміну вікон і дверей на нові енергозберігаючі;

-проведено поточний ремонт фасаду будівлі та літнього майданчика;

-придбано музичні інструменти та апаратуру для озвучення заходів.

Активізувалося культурне життя села:

-народний аматорський хор «Прикарпаття» с.Угорники взяв участь у XIX міжнародному гуцульському фестивалі , присвяченому 20-річчю Незалежності України, м.Косів;

-вокально-інструментальний колектив «Доля» взяв участь у фестивалі Української культури «Українські клімати» (Польща ).

Спорт

З метою популяризації та залучення молоді до здорового способу життя в селі впорядковано стадіон та відновлено футбольну команду , для якої придбано форму та спортінвентар.

Команда ФК «Угорники» достойно завершила сезон 2011 р. у чемпіонаті міста Івано-Франківська з футболу .

За минулий сезон покращилась якість взаємодії команди , що дає вагомі сподівання на ще більш успішний виступ в наступному сезоні;

-для покращення дозвілля дітей в селі проводився ремонт чотирьох дитячих майданчиків , надавались автобуси колективам Народного дому та спортивним командам для участі у різних заходах ;

-за сприяння сільської ради проведено різноманітні заходи для жителів села за участю спортивних команд, аматорських колективів Народного дому, виїзні концерти в обласний центр та села області;

- брали участь у обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, завдяки якому проведено реконструкцію зовнішнього освітлення сільського стадіону та прилеглих вулиць.

Відділеня сімейної медицини :

-придбано у кабінети електрообігрівальні прилади та шафи для медикаментів;

-надано матеріальну допомогу працівникам відділення сімейної медицини з нагоди відзначення Дня медичного працівника;

-для підтримки та популяризації здорового способу життя випущено вісник відділення сімейної медицини «Сімейний лікар радить».

Серед інших завдань :

-підтримка малозабезпечених, одиноких людей, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів та учасників бойових дій;

-надається інформація з важливих питань життєдіяльності села в місцевому часописі «Моє село Угорники»;

За вказаний період проведено 8 сесій сільської ради, 13 засідань виконавчого комітету сільської ради, прийнято 64 рішення сесій, 54 рішення виконавчого комітету сільської ради, розглянуто 296 звернень громадян, видано 768 довідок, складено 38 актів обстеження матеріально-побутових умов; -проведено заходи щодо сплати податків, військового обліку призовників, надано допомогу у виготовленні паспортів, реєстрації громадян, видачі свідоцтв про народження, смерть, одруження, проводяться шлюбні церемонії для молодих пар, привітання односельчан від рідних тощо.

Творимо своє, розвиваємо своє і пам'ятаємо, що ми єдина громада, яка повноцінно живе і розвивається, дружньо поборює труднощі і творить добро для майбутнього Угорників.

Актуально

Перелік вакантних посад на комунальних підприємствах станом на липень 2020р.
Опубліковано: 10 Лип 2020 10:37
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 85,2 кв.м в будинку на вул. Дністровській, 63 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 09 Лип 2020 14:50
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 44,8 кв.м в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 66 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 09 Лип 2020 14:48
ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН З РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ АБО РЕСПУБЛІКОЮ БІЛОРУСЬ
Опубліковано: 08 Лип 2020 14:31
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 07 Лип 2020 8:52
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – складу мінеральних добрив на вул. І.Франка, 2Б в с. Добровляни Тисменицького району
Опубліковано: 07 Лип 2020 8:51

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ