• Івано-Франківськ
  для туристів
 • Мобільний
  Івано-Франківськ
 • Відвідай
  Івано-Франківськ
Меню

Проекти
рішень

Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську

 

 

 

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 391-17, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від  15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

 

 1. Надати дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити:

1.1.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 29,8 м2, розташованої в ІІ торговій зоні на вул. Андрія Мельника, 7, поруч із входом до Меморіального скверу, частково в межах орендованої земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (18,5 м2 в межах, 11,3 м2 поза межами).

1.2.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 8,1 м2, розташованої в ІІ торговій зоні на вул. Вовчинецькій, 3.

1.3.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 30,0 м2 із спорудою зупинки громадського транспорту, розташованої в ІІІ торговій зоні на розі вулиць Євгена Коновальця та Військової на підставі договору купівлі-продажу № 1 ТС від 29.06.2018 р. за умови облаштування під’їзду до зупинки громадського транспорту огорожею перильного типу відповідно до ДСТУ Б. В. 2.3 – 11.

1.4.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди  площею 29,62 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 104 а.

1.5.    Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «Зоряний птах»  архітектурний тип тимчасової споруди площею 29,75 м2, розташованоу ІІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 104 а.

1.6.    Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «Зоряний птах»  архітектурний тип тимчасової споруди площею 15,22 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 104 а.

1.7.    Суб’єкту господарювання приватному підприємству «Мессі» архітектурний тип тимчасової споруди площею 15,0 м2, розташованої в ІІ торговій зоні на вул. Тичини, 20.

1.8.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 5,9 м2 зі спорудою зупинки громадського транспорту, розташованої в І торговій зоні на вул. Гаркуші, 24 на підставі договору купівлі-продажу ТС із спорудою зупинки громадського транспорту від 03.02.2018 р.,  зареєстрованого в реєстрі за № 101 за умови облаштування під’їзду до зупинки громадського транспорту огорожею перильного типу відповідно до ДСТУ Б. В. 2.3 - 11.

1.9.             Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 14,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні  на вул. Гната Хоткевича, 44.

 1. Продовжити дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити:

2.1.    Суб’єкту господарювання архітектурного типу двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 47,7 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні, на вул. Гетьмана Мазепи, 114.

2.2.    Суб’єкту господарювання архітектурного типу двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 31,74 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні, на вул. Гната Хоткевича, у дворі будинків №№ 85/2 та 85/3.

2.3.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 44,76 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на вул. Івана Павла ІІ, між будинками № 9 та № 17.

2.4.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 13,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Івана Павла ІІ, 18-20.

2.5.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип трьох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 63,2 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні  на вул. Василя Стуса, 17.

2.6.    Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 29,82 м2 зі спорудою зупинки громадського транспорту площею 15,4 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на вул. С. Бандери, 79.

2.7.    Суб’єкту господарювання приватному підприємству «Елдена»  архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд загальною  площею 40,48 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на розі вулиць Євгена Коновальця та Національної Гвардії.

2.8.    Суб’єктам господарювання та архітектурний тип тимчасової споруди площею 10,4 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Симона Петлюри, 1.

 1. Відмовити у продовженні дозволу на розташування та затвердженні суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди площею 11,1 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Незалежності, 150.
 2. Продовжити дозвіл на розташування та затвердити суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «Галичина-Табак» новий архітип тимчасової споруди площею 5,0 м2, розташованої в І торговій зоні на розі вулиць Вітовського та  Лесі Українки терміном до 09.02.2020 р.

Скасувати п. 1.14 рішення виконавчого комітету  міської ради про затвердження суб’єкту господарювання ТОВ «Галичина-Табак» архітектурного типу тимчасової споруди площею 5 м2, розташованої в І торговій зоні на розі вулиць Вітовського та Лесі Українки.

Зобов’язати суб’єкта господарювання ТОВ «Галичина-Табак» надати дві вітрини вказаної тимчасової споруди для розміщення сувенірної продукції.

 1. Продовжити терміном на один рік:

5.1.         Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 10,0 м2, розташованої в ІІ торговій зоні на вул. Академіка Сахарова, 33 в межах орендованої земельної ділянки.

5.2.         Суб’єкту господарювання ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 19,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Василя Симоненка, 11 за умови опорядження зупинки громадського транспорту.

5.3.         Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «ЗПС» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 10,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на розі вулиць Євгена Коновальця та Академіка Сахарова.

5.4.         Суб’єкту господарювання приватному підприємству «Фірма «Голкомп» дію паспорта прив’язки двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 44,5 м2, розташованих в ІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 42.

5.5.         Суб’єкту господарювання приватному підприємству «Лавр» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 9,9 м2, розташованої у І торговій зоні на перехресті вулиць Галицької та Сотника Мартинця.

5.6.         Суб’єкту господарювання обслуговуючому кооперативу «Перехід ІV» дію паспорта прив’язки 6-ти зблокованих тимчасових споруд загальною площею 103,4 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на вул. Галицькій, 201 в межах орендованої земельної ділянки ТОВ «Карпат-Флора».

5.7.         Суб’єкту господарювання ТзДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 9,2 м2, розташованої в І торговій зоні на вул. Січових Стрільців, 11 за умови опорядження зупинки громадського транспорту та облаштування під’їзду до зупинки громадського транспорту огорожею перильного типу відповідно до ДСТУ Б. В. 2.3 - 11.

5.8.         Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 50,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Івана Миколайчука, 2.

5.9.         Суб’єкту господарювання ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 22,2 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Федьковича, 7А.

 1. Дане рішення вступає в дію після сплати суб’єктами господарювання в 15-денний термін з дати прийняття цього рішення коштів до міського бюджету за фактичне користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
 2. Паспорт прив’язки ТС оформляється управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування та затвердження архітипу ТС протягом десяти робочих днів.
 3. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання, протягом п’яти робочих днів, звертається (через Дозвільний центр м. Івано-Франківська) в управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).
 4. Впродовж 4-ох місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової  споруди у відповідність до паспорта прив’язки.
 5. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання звернутися з заявою до управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.
 6. У випадку невиконання цих вимог, паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду та привести елементи благоустрою, що використовувалась, до належного санітарно-технічного стану.
 7.  Здійснювати контроль:

12.1.        Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності                 (О. Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 10 рішення.

12.2.         Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою          (М. Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

 1.  У випадку  реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.
 2.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                   Руслан Марцінків

 

 

Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – складу мінеральних добрив на вул. І.Франка, 2 Б в с. Добровляни Тисменицького району
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:49
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про відбір виконавців земельних торгів
Опубліковано: 28 Тра 2020 10:49
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель
Опубліковано: 28 Тра 2020 10:48
До уваги споживачів: в турецьких лимонах виявили оксид фенбутатіну
Опубліковано: 26 Тра 2020 17:05
Віртуальна платформа емоційної підтримки
Опубліковано: 20 Тра 2020 14:18

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ