• Івано-Франківськ
  для туристів
 • Мобільний
  Івано-Франківськ
 • Відвідай
  Івано-Франківськ
Меню

Проекти
МТД

Управління інвестиційної політики інформує про конкурс на отримання грантів для втілення проектів щодо розвитку громадського контролю Freedom House

Управління інвестиційної політики інформує про конкурс на отримання грантів для втілення проектів щодо розвитку громадського контролю

Freedom House оголошує конкурс для українських громадських організацій з усіх регіонів України на отримання грантів для втілення проектів щодо розвитку громадського контролю та співпраці з силовими структурами (МВС, СБУ, МОУ та іншими) для покращення ситуації з правами людини в Україні через цілеспрямовану роботу зі структурами.

Організація розгляне проектні пропозиції спрямовані:

-       на посилення можливості громадського контролю в регіонах України.

-       становлення діалогу між громадянським суспільством та силовими структурами.

-       навчання представників силових структур та громадянського суспільства принципам громадського контролю.

-       покращення ситуації з правами людини в Україні шляхом становлення ефективного громадського контролю за діяльністю силових структур, сприяння в дотриманні прав людини та інші пропозиції.

Строки:

Проектні пропозиції приймаються до 11 березня 2019 року на поштову скриньку ukraine@freedomhouse.org. В темі листа необхідно через кому вказати «Громадський контроль, назва вашої організаціїобласть та місто здійснення діяльності» (приклад: «Громадський контроль, Freedom House, Київська, Київ»). Конкурсна комісія вивчить всі подані пропозиції та повідомить учасників про своє рішення до 29 березня 2019 року включно. В окремих випадках конкурсна комісія може надавати індивідуальні рекомендації учасникам щодо посилення їхньої пропозиції, або ж звертатися для додаткового інтерв’ю.

Грантова інформація:

Freedom House в Україні підтримає чотири (4) ініціативи громадського контролю та співпраці з силовими структурами в Україні. Сума кожного гранту – 15 844 доларів США у гривневому еквіваленті. Максимальна тривалість проектної діяльності – до липня 2020 року. Мінімальна тривалість проектної діяльності – 12 місяців.

Проектні пропозиції, незалежно від специфіки, завдань та активностей, мають бути сфокусовані на створенні та покращенні співпраці між громадянським суспільством та однією або кількома з перерахованих силових структур (МВС, СБУ, МОУ) та, за можливості, з іншими структурами.

Пропозиції, які фокусуються лише на моніторингу та документуванні порушень, не будуть розглядатися з метою отримання комплексного підходу до вирішення проблем.

В процесі реалізації проекту, ініціативи, які отримають грантову підтримку, будуть координуватися партнером Freedom House - Українським інститутом з прав людини (УІПЛ). УІПЛ також надаватиме рекомендації та слідкуватиме за дотриманням вимог щодо методології роботи з силовими структурами відповідно до загального бачення Freedom House та партнерів щодо такої діяльності в Україні. Такі вимоги зумовлені потребою досягнення максимальної ефективності та дотримання і удосконалення спільного підходу ініціативи з метою покращення ситуації з дотриманням прав людини в Україні.

Перевага надаватиметься ініціативам і кампаніям регіонального і місцевого рівнів, а також тим, що зосереджені на висвітленні тем, щодо яких існують прогалини на рівні регіону або в розрізі тематики.

Критерії відбору:

-       Будь-яка офіційно зареєстрована в Україні громадська організація, яка спеціалізується на захисті прав людини, роботі з силовими структурами та дотичній діяльності – може подавати свої проекти для розгляду грантовою комісією.

-       Щоб мати можливість отримати грант, вам потрібно надати таку інформацію на поштову скриньку ukraine@freedomhouse.org:

 • Необхідні документи, які підтверджують офіційну реєстрацію вашої організації (Витяг про реєстрацію).
 • Підтвердження, що дані активності підпадають під офіційну сферу діяльності організації (Статут).
 • Підтвердження діяльності організації у вказаній сфері діяльності (історія втілення проектів або власних активностей).
 • Листи підтримки від міжнародних неурядових організацій або відповідних державних органів, або рекомендації від українських організацій.
 • Опис організації.
 • Мати зареєстрований номер DUNS та Зареєструватися в системі SAM. Опис процедури реєстрації детально описаний на сайті посольства США в Україні: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/democracy-grants-uk/. Зверніть увагу, що реєстрація займає певний час, тому її варто почати завчасно.
 • Заповнену форму для подачі описової частини.
 • Заповнену форму для подачі бюджету та форму опису бюджету.

З документами, необхідними для участі у конкурсі, можна ознайомитись за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/51001/

 

 

Актуально

До відома суб’єктів господарювання та мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади!
Опубліковано: 02 Лип 2020 16:47
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 33,7 кв.м в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:55
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 34,4 кв.м в будинку на вул. Незалежності, 7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 02 Лип 2020 14:54
Держпродспоживслужба Івано-Франківщини надає поради для населення, яке постраждало внаслідок повені
Опубліковано: 26 Чер 2020 16:47
Застерігаємо громадян: повінь створює ризики спалахів інфекційних захворювань. Дотримуйтесь правил гігієни!
Опубліковано: 26 Чер 2020 15:58
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об'єкта малої приваизації - нежитлових приміщень площею 39,5 кв.м. в будинку на вул.Незалежності,7 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 25 Чер 2020 16:45

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ