Відповідно до розпорядження міського голови Віктора Анушкевичуса та згідно реалізації «Програми розвитку туристичної інфраструктури міста Івано-Франківська на 2007-2011 рр.» розпочато організаційну підготовку з проведення 28-29 серпня 2010 року ярмарку-виставки «Свято Хліба». Відбулося установче засідання оргкомітету: керівних структур виконавчого комітету і представників промисловості харчової галузі міста.
Головою організаційного комітету призначено заступника міського голови – Ярослава .Яцишина. Директором ярмарку-виставки «Свято Хліба» обрано – голову Іван-Франківської гільдії приватних пекарів і кондитерів – Ростислава Кукурудза.
Виставка-ярмарок відбуватиметься на пішохідній частині вулиці Незалежності від Вічевого майдану до вулиці Шашкевича, а розважальна програма відбуватиметься на Вічевому майдані.